Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek gyanakszik a feleség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyanakszik a feleség?

Figyelt kérdés

Eddig leszarta éveken keresztül a férjét. Pár hónapja meg körbe ugrálja, programok megsokasodtak, szerelmes üzemmódba váltott. Tudni akarja h a férj mikor hol van, hirtelen a facebookon is családi fotók kapcsolati státusz kipakolva holott eddig mind privát volt.

Szerintetek gyanakszik hogy a férjnek van e valakije vagy csak megjött az esze hogy ápolni kelene a kapcsolatot mert eĺlaposodott? Vagy mik ezek igy hirtelen?



szept. 9. 18:16
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
4 es ismerosok se vagyunk facen szal nem elolem van letiltva hanem nincs kint
szept. 9. 21:13
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Vagy csak te mint nemismerős nem láthathatod az adatlapján mert úgy van beállitva.
szept. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem is ez a lenyeg megmutat minden beszelgetest latok mindent. Itt nekem az nem tiszta h miert dobta be magat az asszony gyanakszik e vagy csak szimplan a kapcsolatot akarja feldobni
szept. 9. 21:20
 14/24 anonim ***** válasza:
82%

8-as vagyok, átéltem ezt, én voltam a megcsalt fél. Könnyű olyan beszélgetéseket kiragadni, amik megtévesztőek, úgy alakítja a beszélgetéseket, ahogy ő éppen akarja, hogy aztán megmutathassa.

Engem is anno figyelt a szerető, utólag visszagondolva nagyon vicces dolgokat tudtam meg saját magamról és a magánéletünkről.


Ahogy látom nem kell félned, hogy elveszted a szeretőd. Mert a feleség és te is térdeltek előtte rendesen. Ezt nyilván élvezi és nem fogja feladni. Sőt, titkon retteg, hogy egyszer véget ér és két szék közé esik. Akkor lesz ám sírás. Meg könyörgés. Tapasztalat.

szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
35%
Szrrintem légy tiszta és kerdezd! Ha sunyiskodsz akkor csak szív mindenki. Hajrá!
szept. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
#13 ha annyira rohadt őszinte lenne a kedves férj, akkor ezekre a kérdésekre már választ adott volna. Csak nem adott, mert kamuzik neked is és otthon is.
szept. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Hat o se tudja mit miert csinal az asszony
szept. 10. 02:37
 18/24 A kérdező kommentje:
En se tudnam ha x evig feleslegesen jartatom a szamat nincs eredmenye utanna hirtelen megtaltosodik
szept. 10. 02:38
 19/24 anonim ***** válasza:
88%

A pasi készíti elő, hogy mire hivatkozva fog tőled lelépni. Lehet megúnt, új szeretőt keres, vagy nem keres, egy darabig jó lesz a neje is.

Amúgy az is lehet, hogy a férj kezdett el teperni, mert érezte, hogy távolodik a felesége. AZ, hogy neked panaszkodik rá a sivár életük miatt, az sztenderdnek tekinthető pasi duma.

szept. 10. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az is lehet, hogy a feleségének is van valakije 🤷‍♀️
szept. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!