Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a férjemnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek hogy lecsesztem őt?

Figyelt kérdés

Kínai kaját ettünk. A gyerekeknek kértünk kaját, de direkt elviteles dobozba kértük mert úgyse eszik meg mind. Ez egy plázában volt. Férjem evett még 1 adag kaját.

Gyerekek ettek valamennyit, keveset, erre kitalaltak hogy menjünk el megnezni az egyik kirakatot.

Férjemnek mondtam pakoljon már el legyszi es utana jöjjön.

Erre hazajovunk kérdezem hol a gyerekek tésztája.

Erre ő. Hát ő nem látta.

Én: Hogy hogy nem láttad? Ott ették a gyerekek.

Hat ő nem hozta el.

Erre én ledöbbenve teljesen hogy kidobtad? Dehat még teli volt, alig ettek belőle...

Erre neki a reakció hogy elkezd teljesen felháborodni hogy én most mit cseszem le, ő nem vette észre, stb.

De nekem a stílus nem oké hogy nem azt mondja,basszus... Azt véletlenül kidobtam... Hanem kikeri magának hogy ő ott lett hagyva, ő nem tudja mi történt, és én milyen vagyok már hogy egy tészta miatt lecsesztem...

Ezen mi volt a kiakadas? Teljesen ledöbbentem hogy képes volt kidobni amit direkt elvitelre kértünk, és 3 falatot ettek belőle.


szept. 5. 21:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

Bocs, de nálatok a gyerek gondol egyet, felpattan és elrohan?

Inkább itt vannak a gondok, nem ott, hogy egy adag tészta nem lett eltéve...

szept. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez egy igazán "boldog" házasság lehet ahol ilyen kis faxságon veszekednek 😂 Ahol szeretik egymást, ott ez max. két mondattal elintézik egymás között, s másnapra már el is felejtik. Ahol eltávolodtak egymástól érzelmileg ott meg minden apróságon egymás torkának esnek.
szept. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
66%
Tudja, hogy elcseszte, de a legjobb védekezés a támadás. Inkább téged vádol, hogy bunkó vagy.
szept. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem megette, csak szégyelli bevallani, hogy ilyen falánk.
szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%

Érdekes, hogy itt mindenki a kérdezőt cseszteti, pedig nem is csinált semmit. A férjét meg védik, hogy ott lett szegény hagyva.


Ő egy felnőtt ember. Ha megkérik, hogy pakolja el a kaját, amit direkt elvitelre kértek és ő kidobja figyelmetlenség utána pedig neki áll feljebb az baj. Nem is az a gond, hogy nem kerül haza a kaja, hanem ahogy reagált rá. Ha hibázunk bocsánatot illik kérni, nem lecseszni a másikat. Főleg a feleséged.


Sok családban nem engedhetik meg maguknak, hogy kidobjanak csak úgy 2 adag kaját. Én haragszom magunkra akkor is, ha csak 1 barack megromlik itthon és ki kell dobni.


Ez a "weaponized incompetence " pedig nagyon gáz. Felnőtt emberek egy FELNŐTT FÉRFIT egy gyerek szintjére süllyesztenek itt le. Nehogy már el tudjon rakni két dobozt vagy bocsánatot tudjon kérni, ha hibázott! Csak mert egy férfi??? Persze a nő már kikapott, hogy a gyerek csak úgy elszaladhat a plázában...


Helyre kéne tenni fejben a dolgokat. A felnőtt férfi embertől el lehet várni apró dolgokat. Egyszerű feladatokat végre tud hajtani. A gyerek még nem gondolkodik, hogy mit csinál csak megy és csinálja. A nő ebben az esetben le sem cseszte a pasit csak ledöbbent, hogy egy ilyen egyszerű feladatot sem sikerült neki végrehajtani és fel sem vállalja, hogy elrontotta.

szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy a férfi nem képes a "feladatra", én nem is ezen voltam megdöbbenve, hanem magán a szituáción.

Gyerek elrohan, anyuci utána, de még gyorsban odadobja apának, hogy rakjon rendet.

Nálunk, ha együtt elmentünk valahova, akkor együtt is mentünk haza (kivéve, ha más lett előtte megbeszélve).


"A gyerek még nem gondolkodik, hogy mit csinál csak megy és csinálja."

Nem, nem csinálja, ha meg van nevelve.

Már egy 3 éves is felfogja és tudja, hogy nem rohangászunk el csak úgy.

Mondom ezt kisgyermeknevelőként (12 1-3 év közötti picúrra felügyelve nap, mint nap).

szept. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, ne tudd meg, milyen szétszórt (a készülő, többkötetes regényem egésze a fejemben van, bármikor válaszolok ha belekérdezel, de ilyen hétköznapi dolgok full nem számítanak)


Egy ilyenre én megrántanám a vállam, mert pontosan ugyanígy nem érteném, mi a bajod.


Semmi baj, nem kell felfújni. Vannak olyanok, akiknek bizonyos dolgokat le kell írni, mert elfelejti.

szept. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!