Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lecsesztek már téged hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsesztek már téged hogy ezt az oldalt olvasgatod?

Figyelt kérdés
Munkatársam gépén olvasgattam ezt a oldalt, persze legérdekessebb egyértelmüen a szerelem, szex része. Az ember csak leszür dolgokat, és persze jokat lehet röhögni is egyes irásokon. Tisztára ugy állitott be mintha valami beteg lennék hogy ilyesmiket olvasok, vagy csak ő ilyen álszent? 33/f
2010. febr. 28. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát a munkatársad nagyon hülye. Mivan abba hogy nézed ezt az oldalt? Semmi. Ne foglalkozz vele.
2010. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet benne valami... Ha tébnyleg csak röhöngni akarsz, arra van ez: [link]
2010. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én 20 éves vagyok, a normálisabb kérdésekhez szeretek válaszolgatni is, de legtöbbször én is akkor járok ide, ha nevetni szeretnék egy jót, olyan beteg kérdéseket tudnak néha feltenni! :) Szóval ha magamból indulok ki, nem nem vagy beteg, mert ha az lennél, akkor én is az lennék... :)
2010. febr. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én van akinek elmondom, van akinek nem :) Attól függ, hogy ki a méltó (xd) rá , hogy elmondjam neki.
2010. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
akik csak azért olvassák h azon élvezkedjenek h hogyan maszturbál 1-2 kiscsaj, meg miket dugdos fel magának, na az gáz.
2010. febr. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
én sokszor dühöngeni jövök ide, amikor ideges vagyok akkor irgalmatlanul lecseszem azokat akik hülyeségeket kérdeznek. utána jobb lesz:)
2010. febr. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én is szoktam hozzászolni egy két kérdéshez, és vannak igazi problémákkal küszködö emberek, és persze a tényleg nevetséges esetlegesen kamukérdések vagy tényleg vannak primitiv emberek akiken jokat lehet vidulni. Csak mikor ez a csajszi munkatársam felhozta a témát hogy miket nézek a neten, hát elléggé kinos volt, pedig szerintem sincs ebben semmi.
2010. febr. 28. 13:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!