Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Igaza van a férjemnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza van a férjemnek hogy lecsesztem őt?

Figyelt kérdés

Kínai kaját ettünk. A gyerekeknek kértünk kaját, de direkt elviteles dobozba kértük mert úgyse eszik meg mind. Ez egy plázában volt. Férjem evett még 1 adag kaját.

Gyerekek ettek valamennyit, keveset, erre kitalaltak hogy menjünk el megnezni az egyik kirakatot.

Férjemnek mondtam pakoljon már el legyszi es utana jöjjön.

Erre hazajovunk kérdezem hol a gyerekek tésztája.

Erre ő. Hát ő nem látta.

Én: Hogy hogy nem láttad? Ott ették a gyerekek.

Hat ő nem hozta el.

Erre én ledöbbenve teljesen hogy kidobtad? Dehat még teli volt, alig ettek belőle...

Erre neki a reakció hogy elkezd teljesen felháborodni hogy én most mit cseszem le, ő nem vette észre, stb.

De nekem a stílus nem oké hogy nem azt mondja,basszus... Azt véletlenül kidobtam... Hanem kikeri magának hogy ő ott lett hagyva, ő nem tudja mi történt, és én milyen vagyok már hogy egy tészta miatt lecsesztem...

Ezen mi volt a kiakadas? Teljesen ledöbbentem hogy képes volt kidobni amit direkt elvitelre kértünk, és 3 falatot ettek belőle.


szept. 5. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Veszett már több is Mohácsnál 🤷‍♀️

Már megtörtént, nem lehet megválltoztatni a helyzetet, nincs értelme vitázni.

szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De nem volt vita, csak meglepődtem és így adtam elő magam, hogy dehat teli volt még! De szerinte én ezzel lecsesztem ot. Én már nemtudom mit gondoljak, hogy mit csinálok rosszul.
szept. 5. 21:17
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
Megbeszeltetek elore, tudta, hogy elvitelre veszitek?
szept. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%

Na most te kiadtad az ukászt, hogy majd pakoljon el és menjen utánatok ha evett?

Vagy megbeszélted vele, hogy amíg ő eszik, addig te elmész a gyerekekkel a kirakatot megnézni?

Mert ha előbbi, akkor megértem a sértettségét.

szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ő vette, direkt mondtam hogy elvitelre kérje. Nem evett már, gyerekek ettek csak és elszaladtak hogy anya nézzük meg azt en hogy mondtam neki legyszi pakold már el es gyere.
szept. 5. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ezt csak félre értette és mást értett elpakolás alatt
szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%

Hát... szerintem ez tipikus ilyen "férfiak... " szitu, ahol a fickó üresdobozolt, el volt a kis világában. Aztán egyszercsak annyit lát, hogy a gyerekek már nem éhesek, mert hogy elszaladnak, és a felesége rászól, hogy "Itt pakold össze dolgokat aztán gyere utánunk!". Vedd úgy, mintha erre ébredne fel. Mert annyira elmerült a gondolataiban.


Ekkor Te is a gyerekek után mész. ő körbenéz, látja, hogy még egy csomó kaja maradt, de már nem fogják megenni. Kidobja őket szolgai módon, mert a felesége azt mondta, aztán elindul. Közben meg tökre bántotta, hogy otthagytátok egyik pillanatról a másikra ő meg takaríthat.

Este meg kapta érte a felháborodást, hogy elpakolt. Még ő volt meglepődve, hogy most mi van?


Szerintem nem volt neki egyértelmű, és nem figyelt amúgy sem.

Nem egy álmodozó típus?


Amúgy se szokott szimpatikus lenni nekem, az amikor a "már" szót a "kérlek" vagy "légyszi" szó helyett használják. Bár tudom, hogy kelet-magyarországon ezt rendszeresen használják, de nekem bicskanyitogató. :(

szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
41%
Ennél nagyobb gondotok sose legyen
szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%
Hát mert le is cseszted őt. Szerintem már ismered x éve a párod, tudhatod, hogy ilyeneket csinál, szerintem ne hisztériázz még 20 éven keresztül, hanem intézd te ezt a dolgot, vagy mondd meg neki egyértelműen, hogy ilyenkor mit tegyen, vagy engedd el.
szept. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem cseszted le. Ledöbbentél, ahogy írtad. Semmi olyan nincs a mondatban, hogy "már ezt is elrontottad", "ezt se tudod megcsinálni".


Az, hogy ledöbbensz, érdeklődsz, csodálkozol rajta, hogy ott volt az orra előtt a kaja, és nem rakja el, az nem lecseszés.


Inkább az a fura, hogy ő ezt hogy kezelte - ő cseszett le, háborodott fel azon, hogy Ő nem csinált meg valamit, amire kérted, és amin te csodálkoztál.

szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!