Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gekas Amanatidis kérdése:

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy szexuálisan semmilyen téren nem kívánom?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok és lassan de biztosan a szexuális vágy kihalt az én részemről. Ennek pontos okát talán magamban is kell keresni. Ami igazán hozzá tett ehhez a folyamathoz az volt, hogy mindig csak akkor volt szex, amikor én kezdeményeztem. Bennem kialakult így egy olyan vélemény, hogy ez csak nekem fontos és mintha én erőltetném. Terhessége időszaka alatt fokozatosan igyekeztem nem kezdeményezően fellépni, hátha valami történik. De sajnos semmi. Szülés után (alakja nem változott, ugyan olyan szép mint előtte) pedig bennem halt meg igazán ez a szexuális vágy. Fogalmazhatnék úgy is, hogy fordult a kocka, ő a kezdeményezőbb, de én nem akarok szexuális kapcsolatot. Amikor néha-néha van valami "akció" részemről, tudjuk le típusú szex van! Kényszernek érzem, már olyan mintha megerőszakolnának.
aug. 7. 11:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Na, erre a beszélgetésre kíváncsi lennék
aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

"Miért kellene ezt megmondani? Meg akarod bántani? Mi változna, ha ezt a szemébe mondanád? Mostantól mindenki megnyugodthatna, és élnétek boldogan sz.ext nélkül?"

Mondjuk mert lehetne megoldást keresni, nem pedig a találgatás menne, hogy kinek a fejében mi zajlott le az elmúlt évek során. Jelentős részben azért fajult idáig a helyzet, mert eddig sem beszéltek róla.

aug. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen, hogy egyesek még 2024-ben is itt tartanak, hogy még a házastársunkkal sem beszélünk a szexről, mert jaj, milyen lelki sérülés lesz belőle.
aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
74%

13:02-es: azzal kezdte a kérdező, hogy sose volt jó a szexuális életük: "mindig csak akkor volt szex, amikor én kezdeményeztem".


Elképzelem a beszélgetést:

feleség: "ugyan mi a baj, hát sose mondtad, hogy bajod van, nekem az rendben volt, viszont mostanában nem kezdeményezel, félek, hogy minket is utolér a vég, és majd kifelé kacsingatsz, aztán itt hagysz gyes alatt egy fillér nélkül, így inkább erőt veszek magamon és önként jelentkezek a harcra..."

férj: "eddig eltűrtem, hogy egy fapi-na vagy, mert azért ki tudtam magam rajtad elégíteni, de mostanra már meguntam, és már csak kínszenvedés, ha le kell feküdni veled."


Ebből mi lesz...

aug. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Sokan undorodnak meg a feleségüktől szülés után, ez nem újdonság.
aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
64%

"mindig csak akkor volt szex, amikor én kezdeményeztem" nekem is ezt mondták, napi 3x akart dugni az egyik volt párom, esélyem se volt, hogy fellobbanjon bennem is a vágy, sokszor úgy szexeltünk, hogy nedves se voltam, megerőszakoltam magam a kedvéért.. De mérges voltam, mikor mondta, hogy sosem kezdeményezek.. Te is jól látom, hogy akkor hagytál fel a próbálkozásokkal, amikor már pocakja volt, és nem volt teljesen rendben magával, mert egy ember nőtt a hasában? Még jó, hogy ott nem akart.


Ne pontozzátok le a hetest, a kérdező bünteti és egy idióta. A csaj szép maradt, majd talál egy normálisat.

aug. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%

A #7-est én is felpontoztam (50%), mert tök igaza van.


A kérdező önmaga leírta, hogy azt gondolta régebben, hogy ő nem kell a feleségének, de azért mert utána szex miatt, majd amikor besikerült a kisbaba abbahagyta az egészet csak várt arra, hogy másszon rá. Most meg elutasítja amikor már megvan a gyerkőc. Élvezi a helyzetet és ja bünteti mintha igazságszolgáltató lenne. Direkt megvárta, hogy a nő nehezebb helyzetben legyen és most játszadozik vele, sőt még az arca alá akarja dörgölni, hogy nem kívánja. Ott a gyerkőc és neki többet ér a semerre se tartó harc/háború mint a családi, házassági élet. No komment.

aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem meg te se nem szereted, se nem tiszteled a feleségedet. Most találtál egy okot, hogy hogyan rúghatnál bele, ez a szex.
aug. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
86%

"Elképzelem a beszélgetést"

Lehet, hogy hiba volt évekig nem beszélni valamiről, de ezek után még tovább nem beszélni róla még nagyobb hiba .

aug. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki iránt szexuális vonzalmat érzünk és nem csak testi kapcsolat van köztünk, akkor feltételezhetően szerelem is volt valamikor. Szerintem te már kiábrándultál a feleségedből vagy időközben rájöttél, hogy nem ezt az életet akarod és ezzel együtt már nem is kívánod.
aug. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!