Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 69 éves leszek nemsokár....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

69 éves leszek nemsokár. Szeretett feleségem lassan de több éve elhunyán és én azon gondolkodám mivel is lehetnék szexuálisabb az asszonyoknál?

Figyelt kérdés
Mármint a szemébe!
2016. febr. 26. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Bot helyett egy hatalmas műpélóval segítsd a járásod.
2016. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Izé... légy kevésbé mesterkélt! Az asszonyoknál még ebben az életkorban sem szexuális az "elhunyán, gondolkodám" stílus. Végül is, ha jól fordítok, akkor dugni akarsz.
2016. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valóban mellőzni kellene ezt a stílust, nem hiszem, hogy bárkinek is bejönne...

Rengeteg korodbeli hölgy keres társat, akár szexuális kapcsolatra is. Csak ne kezdj el jóval fiatalabbakra hajtani, mert az elég szánalmas...

2016. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Velem egykorúak nem érdekelnek, csak a "fiatalabbak" azért kérek segítséget. Rendben mellőzöm ezentúl az ilyeneket és köszönöm szépen előre is.
2016. febr. 26. 15:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor itt a megoldás... Én 40 éves vagyok. Amikor társkeresőztem, bepróbálkoztak apám korú emberek és semmilyen módon nem tudták felkelteni az érdeklődésemet. Egy negyven éves nőnek huszon-harmincas éveikben járó férfiak is udvarolnak, miért is választana egy közel hetvenest?

Bár a korombeliekkel kerestem kapcsolatot, végül egy nálam 8 évvel fiatalabb párom lett.

2016. febr. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aperitif ***** válasza:
69 évesen nagyon ki kell tenned magadért, ha fiatal nőt akarsz.
2016. febr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!