Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy mondjam meg a feleségemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gekas Amanatidis kérdése:

Hogy mondjam meg a feleségemnek, hogy szexuálisan semmilyen téren nem kívánom?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk házasok és lassan de biztosan a szexuális vágy kihalt az én részemről. Ennek pontos okát talán magamban is kell keresni. Ami igazán hozzá tett ehhez a folyamathoz az volt, hogy mindig csak akkor volt szex, amikor én kezdeményeztem. Bennem kialakult így egy olyan vélemény, hogy ez csak nekem fontos és mintha én erőltetném. Terhessége időszaka alatt fokozatosan igyekeztem nem kezdeményezően fellépni, hátha valami történik. De sajnos semmi. Szülés után (alakja nem változott, ugyan olyan szép mint előtte) pedig bennem halt meg igazán ez a szexuális vágy. Fogalmazhatnék úgy is, hogy fordult a kocka, ő a kezdeményezőbb, de én nem akarok szexuális kapcsolatot. Amikor néha-néha van valami "akció" részemről, tudjuk le típusú szex van! Kényszernek érzem, már olyan mintha megerőszakolnának.
aug. 7. 11:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem miért kellett a gyerek ha mindig te kezdeményeztél, nem kellett volna. Most vagy megszoksz vagy megszöksz. Ne csald meg légyszi!
aug. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%
Elhidegültetek egymástól, erre a gyerek és a terhesség csak rátett egy jó nagy lapáttal. Próbáltál vele beszélni erről?
aug. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%
Esetleg a párterápia segítene rajtatok, de csak akkor ha valamiféle szeretet, kötődés, vágy azért van köztetek és persze hajlandóak vagytok mindketten változtatni!
aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
27%
3-as, milyen vágyról beszélsz? Leírta, hogy semmilyen szinten nem vonzódik a feleségéhez.
aug. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Felcsináltad leamortizaltad most meg elhúznád a beled.

Grat.

aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
5, Nőként kérdezem, miért csak a férfi a hibás? A nő miért szült, ha nyilvánvaló jelek voltak, hogy valami nem működik köztük? Egyértelmű, hogy nem kommunikáltak egymással. A legtöbb nőnek tök mindegy, csak legyen gyerek, mert az kell. Tisztelet a kivételnek.
aug. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
56%

#4:


Tudom, de én szerintem inkább itt az egó a ludas. Most büntetni akarja a feleségét, aki eddig nem startolt rá szex miatt. Szerintem az van a fejében persze tudatalatt, hogy vissza adja neki amit kapott!

Azt írta, hogy ugyanolyan szép mint volt terhesség előtt. Játszmázott a feleségével míg terhes volt, várta, hogy menjen hozzá. Ahelyett, hogy már rég szóba hozta volna, hogy neki nem tetszik, hogy csak ő akarja a szexet. Mondjuk ha a feleség élvezte a szexet mindig vele, elment én nem is tudom miért akar bosszút főleg, hogy ott a gyermek!

aug. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
91%

Miért kellene ezt megmondani? Meg akarod bántani? Mi változna, ha ezt a szemébe mondanád? Mostantól mindenki megnyugodthatna, és élnétek boldogan sz.ext nélkül?

Ahogy írod, a sz-ex mindig is a kapcsolatotok gyenge pontja volt, akkor kellett volna döntést hoznod, amikor még szabadon elsétálhattál volna. Miből gondoltad, hogy jó ötlet egy olyan nővel összekötnöd magad, sőt gyereket csinálni vele, akivel sose volt jó a sz.ex? Neki vajon jó volt? Vagy valami okból kötött egy nagy kompromisszumot ő is?

Újra kérdem, mit vársz attól, hogy a szemébe mondod? Ne kelljen néha se megb..ni? Vagy adjon engedélyt anyitott házasságra, mert d.ugni azért szeretnél, csak nem vele? Válni akarsz? Ezeket azért tisztázd le magadban, mielőtt kimondod a dologkat, mert ez visszaszívni nem fogod tudni.

aug. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
83%
A nejed nem idióta. Azért kezdeményez most ő a változatosság kedvéért mert nem akarja, hogy gyerekestül elhagyd! Hiába mondod neki, hogy eltűnt a vágy ő azt tudja nagyon is jól. De nyugodtan nézesd le magad majd jól képen röhög.
aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább arról beszélgetnék vele, hogy helyre kéne kalapálni a házasságot, vagyis legalább megpróbálni...
aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!