Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha szereted férjed miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szereted férjed miért nem akarsz vele szexelni?

Figyelt kérdés

#szex #Hajlandósåg
júl. 26. 15:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Mert mas ferfiak izgatjak mar fel ..
júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mikor miért. Van, amikor nincs kedvem, van, amikor fáradt vagyok, meleg van, lusta vagyok ahhoz, amit akar... az, hogy valakit szeretsz, nem azt jelenti, hogy mindig csak dugnál.
júl. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
74%
Én szeretem a férjem, és a szex is rendben van.
júl. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

a szeretet nem egyenlő azzal, hogy az illető vonzó is legyen


szereted...rendes ember, jó apa, jó társ, segítőkész...de zsíros elhízott lett, szőrös majom lett belőle...fülén is nő a szőr...


Szélsőséges igen...de te mennyire kívánnád....

júl. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

21 év házasság után már átalakultak a dolgok.

Szeretem, mert rendes ember, a gyermekeim apja, sok mindenen mentünk át együtt. De az ágyban már nem tüzel fel annyira. Fel lehet persze dobni a dolgokat ezzel-azzal, de attól még ugyanaz a test.

Szexelünk azért, de ő sokkal gyakrabban szeretné, mint én. Amúgy meg leginkább én a kedvéért megyek bele a dologba. Nekem már nincs is meg a ciklusom, ilyenkor a nők hormonális változásokon is mennek át, szerintem kb. senkivel nem lenne kedvem semmihez.

júl. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokáig ő nem akart velem, most meg már egyikünk sem akar.

Számíthatunk egymásra, létrehoztunk közösen egy életet, belaktuk.

Másokkal nincsenek ilyen élményeim, sőt.

júl. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
Most egy ideje pl azért, mert rohadt meleg van, legszívesebben nem mozdulok meg és nem érek hozzá senkihez/semmihez hacsak nem muszáj az életben maradáshoz. :D
júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig kívánom őt, vagy fáradt vagyok, de azért heti 2, néha 3 szex így is van. 16 év után inkább már az ő kedvéért...
júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem sajnos ügyetlen a szexben. Egyszerűen nem érzi, nem érti, hogy működöm. Évekig próbáltam rávezetni. Szeretem őt és boldog vagyok vele, de ha jobb lenne az ágyban, gyakrabban lenne kedvem. Néha valahogy fergetegesre sikerül a szex vele, olyankor megint szerelmes leszek belé, de mikor csak bénázás van, akkor néhány napig vagy egy hétig nincs kedvem.
júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
En ugyertem ahol egyáltalán nem szexelnek már de elvileg szeretik egymast
júl. 26. 19:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!