Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért lehet az, hogy amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy amikor dolgozom, a férjem problémákat gyárt és felhív sokszor hogy engem is stresszeljen az ő gondjaival….?

Figyelt kérdés

Vagy az a téma hogy a munkahelyén milyen konfliktusa van neki valakivel, vagy az hogy a lányunkkal nem bír el. Odaadja a telefonhoz a lányomat és a lányom sír hogy velem akar lenni, nem akar az apjával maradni (7éves). Persze szerinte a gyerek a hibás mindig.

Általában amikor valami gond van akkor a férjem üvölt a lányommal. De olyan is volt hogy lehordta minden lusta, semmirekellőnek mert a lányom nem akart edzésen lenni amit az apja erőltet rá.

És hallja a lányom, hogy mi mindennek elhordja nekem a telefonban őt.

Olyan problémákat gyárt, amik teljesen elkerülhetőek lennének. Hiszen nem kötelező egy fiús sportot eroltetni rá…..

De nem egyszerű elmagyarázni egy felnőtt embernek hogy fogja vissza magát, hiszen ez csak egy gyerek , aki persze hogy néha csinál dolgokat. Kiönti a tejet, fel lehet törölni, nem kell üvölteni vele pl. Mert akkor megint meg van a baj, a lányom sír hogy velem akar lenni.

Olyan mintha engem akarna stresszelni a férjem.

Olyan mintha nem lenne neki jó a nyugalom, meg a béke.

Mindig generálni akar valamit.

Ha nincs semmi tényleg, akkor azon témázik hogy másnak a gyereke milyen béna, mert sírt a gyereke az edzésen, vagy milyen rossz lehet a munkatársának mert CSAK egy panelban laknak.

Vagy milyen nehéz lehet a tesóméknak mert kis lakásban laknak.

Olyan mintha keresné a rosszat, másnak a baját és mintha ez kicsit boldoggá tenné őt.

A másik bajom vele, hogy ő kitalál bizonyos feladatokat, programokat és át akarja suhintani a nyakamba.

Úszásra akarta beíratni a lányomat de olyan napokon van amikor ő nem ér rá…. Mondtam: nem….

Birkózásra is én hordanám, pedig ő találta ki.

Ha nem mondtam volna h bocsi de én nem tudok ott ülni az 40 fokban a kispadon gerincsérvvel…

A munkahelyemen kb 10 szer felhív , és ahányszor leteszem, mindig olyan mintha nem lenne erőm, magam alatt vagyok és azon agyalok, hogyan tudnám megoldani az ő gondjait amiken ha mondjuk nem húzná fel magát akkor nem is lennének.

Kit érdekel hogy a gyerek üvöltött egyet, mert meglátott egy darazsat??? Elmúlik , ha nem üvöltöm le a fejét, el is felejti 2 perc múlva .

Bolhából elefántot csinál a férjem és azt akarja hogy én is stresszeljek, de én szeretnék nyugodtan lenni legalább a munkahelyemen.

Hihetetlen hogy valahol ülök, nem kell rohangálni, kidolgozni a belemet mint itthon és még fizetést is kapok érte. Pihenni járok be, nem azért hogy a férjem az ő általa generált problémákkal zaklasson.

Mit tennének?

Pszichológushoz nem megy, bár 100szor ígérte már…..



#Problémás férj #Bajkereső
júl. 23. 18:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Biztos hogy amúgy is mások baja élteti, mert a kedvenc témája az hogy másoknak milyen rossz.

Orvoshoz meg nem fog menni, már 5 éve is ígérte .

júl. 23. 19:03
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Leírásod alapján férjed egy irányítás mániás, bunkò pö cs. Soraidat olvasva, elgondolkodtam, hogy, hogyan tudsz vele együtt lenni? Tele lehet kissebbségi komplexussal, amit a gyereken és rajtad vezet le. Egy percig nem hagynám!! 33/N
júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mit tennének?"


Elválnék, nem hagynám, hogy a gyerekem bántalmazza tovább.

júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Extra mérgező hapsi

A gyerek miatt biztos nem hagynám ezt ennyiben

júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az exférjem hasonló volt. Ha jókedvem volt, azonnal elrontotta valamivel. Ha rosszkedvem volt, akkor hozzám vágta, hogy miért vagyok lehangolt folyton. Mindig ugyan azt kellett éreznem, mint ő...
júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Energiavámpír. Miért vagy vele? Változni nem fog. Miért engedted, hogy olyan sportot erőltessen a gyerekre, amit nem akar???
júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%
HOgy sikerült ebbe a férfiba beleszerelmesedned?
júl. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Valases apjatol eltiltani !! Irany a birosag ! Ez elmebeteg fax!
júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért magadat sajnálod és nem a lányodat?
júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlóan energiavámpír férjem van, mi válunk.

Minden adott volt ahhoz, hogy egy boldog életet éljünk, mindig támogattam őt mindenben. Ehhez képest 3-4 év elteltével azzal kellett szembesülnöm, hogy vagy 6-8 munkahelyváltáson van túl, elmondása szerint depressziós, és fél éve fekszik otthon, miközben én a belemet kidolgozom évek óta. A tartalékunkat felélte. Nem méri fel mit tesz és tett, csakis neki vannak problémái, amiért mindenki hibás, csak ő nem. Neki is régóta pszichológushoz kéne járnia, mint a te férjednek, ő sem ment el. "Neki ne mondja meg senki a frankót."

Szerintem aki ilyen elemi szinten nem képes felelősséget vállalni az életéért, attól komolyabb dolgok sohasem várhatóak el. Ne félj kilépni ebből, keresd a segítséget hozzá, pláne hogy bántalmazza a gyerekedet (utóbbiért mondjuk én tuti szétpofoznám, de ezt ne fogadd meg, nem feltétlen javít a helyzeten..).

júl. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!