Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A noket meg kell nyugtatni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A noket meg kell nyugtatni? A biztonsagra vagynak,hogy ne legyen stressz az eletukben? Tenyleg tulgondoljak az eletet es stresszelnek hogy mi fog tortenni?Mig a ffiak siman elvannak ha van haz, kaja es biztos melo.

Figyelt kérdés
Addig a nok kattognak,hogy mi van ha kiesik egy munkahely vagy valami tortenni fog? Es igaz,hogy idokozonkent meg kell erositeni oket egy beszelgetes soran,hogy miden oke a ferfi tudja mit akar. iranyitja a kapcsolatot? Kicsit el vagyok veszve ebben.
jan. 22. 12:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%
A nők akkor bizonytalanok, ha a férfi szándékaiban nem biztosak. Ha a kapcsolat besül, ha nincsenek közös célok, ha nem látják, hogy egy közös jövő felé irányul a kapcsolat. Ilyenkor igen, nagyon jó, ha a férfi biztosítani tudja a nőt, hogy benne van a dologban, hogy tervez vele.
jan. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

a legapróbb dolgokon le tudnak akadni.


de a tényleges problémát hogy a cuki munkatárs nyomul rájuk az "nem veszik észre"

jan. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Én nem stresszelek ilyeneken (se) feleslegesen, hogy mi van, ha valamelyikunk elveszti a munkáját

Nem valószínű

De ha igen, majd megoldjuk

Ennyi erővel aggodhatnék naponta, mi van, ha rákos leszek, mi van ha karambolozok

Nem fogyatékos vagyok, nem kell nyugtatgatni

Tesszük a dolgunkat és alakul

jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
32%
Haha! Mintha csak engem írtál volna le :D Igen! Míg én hajnalig kattogok egy dolgon, férjem édesdeden alszik mellettem.
jan. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%

Már bocs, de csak ne akarja egy férfi irányítani a kapcsolatot. Nem vagyok óvodás. Ketten vagyunk benne, megbeszéljük, eldöntjük. Ha szükséges, engedményeket teszünk egymás kedvéért vagy kompromisszumra törekszünk.

Miért kell mindig úgy bánni a nőkkel, mintha idióták lennének és még a cipőjüket se tudnák egyedül bekötni?

jan. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
#4, qrva idegesítő, hogy mostanában minden kérdés alá haházol. Ritka rosszindulatú vagy kb. mindenkivel. Dehogy vagy te nő! Csak ezt is arra futtatod ki, hogy a nők infantilis hülyék.
jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
26%
6os, nem tommiről beszélsz, hetek óta ez volt az elsőilyen kommentem. Mert tudod anonim az oldal, ez meg 1 erzelemkifejezés, és igen, én ilyen vagyok. A nők többsége ha beismeri, ha nem, túlgondolja. Tele van a tiktok ilyen mémekkel. Nőktől! Ja, és ne feledd: nevess! Haha 😆
jan. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem allitom,hogy midnenn no buta lenne es eletkeptelen, de azert azt be kell valalni,hogy Ti sokkal tobbet stresszeltek vagy kattogtok azokon amiketn mi ffiak megvonjuk a vallunkat es siman tovabb lepunk.

Mi inkabb olyanok vagyunk mint a versenylovak, megfutjuk a tavot,elerjuk amit akarunk es onnantol le van tudva a problema. Nem gondolkozunk a lehetseges 50 kimenetelen.


Persze erdekel,hogy te mit gondolsz.



Már bocs, de csak ne akarja egy férfi irányítani a kapcsolatot. Nem vagyok óvodás. Ketten vagyunk benne, megbeszéljük, eldöntjük. Ha szükséges, engedményeket teszünk egymás kedvéért vagy kompromisszumra törekszünk.


Miért kell mindig úgy bánni a nőkkel, mintha idióták lennének és még a cipőjüket se tudnák egyedül bekötni?

jan. 22. 15:04
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg embere válogatja.Én már találkoztam problémázgatós, kattogós pasival, aki engem akasztott ki az állandó idegeskedésével.
jan. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Meg1x mondom, a kerdes nem arra iranyul,hogy le akarnam alacsonyitani a noket. En szeretem a noket. Sokkal inkabb a maskepp gondolkodas, problemakezeles.
jan. 22. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!