Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A noket meg kell nyugtatni? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A noket meg kell nyugtatni? A biztonsagra vagynak,hogy ne legyen stressz az eletukben? Tenyleg tulgondoljak az eletet es stresszelnek hogy mi fog tortenni?Mig a ffiak siman elvannak ha van haz, kaja es biztos melo.

Figyelt kérdés
Addig a nok kattognak,hogy mi van ha kiesik egy munkahely vagy valami tortenni fog? Es igaz,hogy idokozonkent meg kell erositeni oket egy beszelgetes soran,hogy miden oke a ferfi tudja mit akar. iranyitja a kapcsolatot? Kicsit el vagyok veszve ebben.
jan. 22. 12:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

Teljesen emberfüggő. Nőként én is a szorongós, túlgondolós típusba tartozom, de ezt pont apukámtól örökölhettem, aki pánikbeteg és depressziós, és időnként elég brutál hisztirohamai vannak.


Tény, hogy női szemmel máshogy néz ki a világ, mint férfiként. Sokkal több kihívás és veszély van az életünkben, mint a férfiaknak. Van, hogy az apróbb dolgokért is jobban meg kell küzdenünk, mint az "erősebb nemnek". Részben ez is okozhatja, hogy parázósabbak vagyunk.


A másik meg hogy a hormonrendszerünk is máshogy működik, annak is óriási hatása van az életünkre, és ezt sajnos nem tudjuk kikapcsolni, ez természetből adódik és kész.


És igen, általában vonzóak azok a férfiak, akiken érződik, hogy meg tudnak védeni, meg tudnak nyugtatni.

jan. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Velem pont nem így kell bánni. De nem is állnék le olyan fétfivel akinak a kaja, ház, munka elég.
jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
A két nem öngyilkossági statisztikái mást sugallnak.
jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
13- a nőknek több sikertelen öngyilkossága van, mivel a férfiak hajlamosak durvább, erőszakosabb és biztosabb módszert választani. Plusz, az öngyilkosok között felülreprezentáltak azok is, akik egyszerűen könnyebben hozzáférnek öngyilkos eszközökhöz, mint pl fegyver, mérgek. Ezen munkakörökben is a férfiak a felülreprezentáltak. Tehát alapvetően nem biztos, hogy kisebb az öngyilkossági szándék a nőkben.
jan. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Maradjunk annyiban, hogy pont ugyanannyi elmebajos van a férfiak és a nők között is. Max bizonyos betegségekre inkább a nők, másokra inkább a férfiak hajlamosabbak.
jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
48%
#14Tudsz erről linkelni valami megbízható/magyar statisztikát? Próbáltam rákeresni a pontos arányokra de sehol nem írják...
jan. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szeretném, ha mindenki csak a saját nevében nyilatkozna, és nem akarná másra is rákenni a szar tulajdonságait.
jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Én szeretném megnyerni az ötöslottót!
jan. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Már megbocsáss, te írtad, hogy irányítja a férfi a kapcsolatot.

Nem vagyok egy kattogós típus. Nyilván gondolkozom, mielőtt döntök valamiben, sőt, a férjemmel is megbeszéljük, ha szükséges. De nagyon korán fel kellett nőnöm, szóval elég rég leszoktam a felesleges agyalásról. És most, hogy belegondoltam, a nők, akiket ismerek, szintén hasonlóak.

jan. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!