Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan köthetném le a férjemet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan köthetném le a férjemet?

Figyelt kérdés
Én nem tudom hogy van ennyi energiája. Szülés óta (fél éve) én örülök, hogy élek, még úgy is, hogy amikor itthon van, ő foglalkozik a gyerekkel (tápszeres, szóval éjjel is tud kellni hozzá), a házimunkát kb 50-50 csináljuk. Közben nyelvet tanul, meg keres annyit, hogy ne kelljen visszamennem gyesről, de közben meg randizni akar és utazni kettesben/hármasban, én meg tökre kivagyok hogy ehhez én fáradt vagyok. Plusz ugye lassan "házastársi kötelességekhez" is vissza kéne térni. Egyelőre azt találtam ki, hogy elküldöm sportolni (régebben salsázott, most azt folytatná), de komolyan ki kéne még valamit találni, hogy lefárasszam és ne engem bombázzon állandóan a programötleteivel.
júl. 19. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
85%

6 hét után lehet szexelni. Lehet, nem kötelesség. De nélküle tönkremegy a kapcsolat.

Örülj, hogy részt vesz az otthoni dolgokban, és veled/veletek van és akar menni. Fáradtan is mehetsz akárhova, majd alszol nagyokat, élvezed a férjed és a gyerek kedvességét, és új élményekben lehet részed.

Ha ezeket nem akarod, majd továbbra is fáradt leszel, és kimaradsz minden jóból.

Mit szeretnél igazán?

júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A hormonok szülés után azért még elég sokáig meg tudnak makkanni, plusz ha folyton fáradtnak érzed magad a kvázi "semmitől" (mert ki tudod pihenni magad, mert nem rád szakad minden, mert papíron minden rendben), akkor azért egy kis depi is befigyelhet, ami egyrészt szintén hormonális is lehet szülés után, na meg nem mellesleg befolyásolja a szexhez meg úgy mindenhez való hozzáállásod. Mert amúgy tök jó, hogy ő kiveszi a részét és tud kelni a babához és tud téged tehermentesíteni és mindemellett még szeretné fenntartani kettőtök kapcsolatát és építeni immáron hármótok életét. Ha ez neked valamiért visszás vagy fárasztónak hangzik, akkor szerintem ott nem feltétlenül vele van a baj (és nem is veled, nem azt mondom, csak közelíteni kéne az elvárásokat és lehetőségeket, és esetleg megkeresni a mögöttes okokat, amiért neked teher sok minden a felsoroltakból).
júl. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Ez full sci-fi kategória. De inkább kamu. Ez tuti nem nő írta. Plusz elfoglaltságokat kéne kitalálni mert nem elég a baba, plusz fél év után kéne visszatérni a "házastársi kötelességekhez"? Először is, ez nem kötelesség, másodszor 6 hét után lehet próbálkozni, nem fél év után.

Ezt valami buta incel írta.

júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
De kotelesség ma is kuoonben csalják dobják a nőt.
júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Alapvetően én inkább itthon pihiznék, eljátszogatnék hármasban, mert szerintem a gyereknek állandóság kell és az otthon melege, nem minden héten összevissza programokra meg a nagyszülőkhöz hurcolászni, hogy mi addig szórakozzunk. Nekem is szeparációs szorongásom van ilyenkor és nem tudok kilépni az anyaszerepből akkor se ha ketten elmegyünk pl fürdőzni, nem rossz de nem oldódok fel.

És megértettem a férjemet is, mikor házasság után kínaiul tanultunk meg bejártuk Szaúd-Arábiát, akkor kellett élni. Sajnos a s.x továbbra se megy, próbálkoztunk de fájt/nem jött meg a kedvem, pont azért kéne ilyen "kecske is jóllakjon, káposzta is megmarad" megoldás, hogy ő is kiélhesse magát de azért ne legyen belőle házasságtörés semmilyen értelemben.

Akik szerint hormonok, ott javult idővel a helyzet? Hány hónap/év/gyógyszer?

júl. 19. 22:26
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem őt kellene lehúzni, hanem magadat feltornázni... inkább küldjétek Téged sportolni, esetleg kikapcsolódni, illetve menj el vértétele, vizsgálatokra ha olyan fáradékony vagy...

Nyilván pár hónaposan még nem kell lepasszolni a gyereket, akkor még az anyjára van szüksége, ezt a férjeddel értesd meg. Után majd lehet passzolgatni a szülöknek.

júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben örülnék, hogy a férjed veled akar programozni, és időt tölteni, és nem lökném más karjába, hogy menjen egyedül salsázni. Inkább meg kellene találni az okát annak, hogy FÉL ÉV után még mindig nincs szex, kötelességnek írod le, és ilyen punnyadt vagy annak ellenére, hogy azért elég rendesen kiveszi a részét a dolgokból. Vannak fizikai változások és hormonálisok, amik teljesen természetesek, rendbe kell jöjj, és jó lenne egy kis vitaminpótlást, stb. de nézd a másik oldalt is: egy vagány, utazós, programozós felesége volt, most meg egy besavanyodott házimamival érje be? Nem őt kellene ellökni magadtól, hanem neked kellene valahogy visszatalálni önmagadhoz úgy, hogy ő is értse meg, hogy nem biztos, hogy fél év után ugyanúgy tudjátok folytatni az életeteket, mintha a baba csak egy plusz hátizsák lenne, amit hurcolni kell. Nem kell állandóan programozni, de otthon punnyadni sem; találjátok meg az arany középutat, és ehhez mindkettőtöknek engedni kell.
júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tok jo, hogy randizni akar veled, es programokat csinalni. Mas ferfiak mar reg felreleptek volna.

Feleves babat meg egyszer egyszer ra tudjatok bizni valakire, mondjuk ket ora hosszara, amig ti elmentek egyet fagyizni, limonadezni vagy ebedelni.

júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha elmegy munkába, számolj el lassan 360ig, majd írj rá, hogy "beszélnünk kell..." és ne válaszolj. Ez minden férfit leköt. 😃
júl. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!