Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban, egy harmadik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban, egy harmadik fél rendszeres nagyon feltűnő megnézése mennyire fér bele?

Figyelt kérdés
Vagy ez még teljesen normális, ha egyéb dolog nem történik?

júl. 18. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális. A feltűnően, provokatívan nézi a másik nőt, az már flörtölésnek számít. S ha a párja is mellette van, akkor a feleségnek a másik nő előtti megalázásának is.


A harmadik fél gondolhatja, hogy : na, a férjednek nem számítasz, nyíltan, gátlástalanul engem akar.

júl. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
“A flörtölés olyan társasági/szexuális magatartás két ember között, amely játékos kommunikációval, valamint testbeszéddel a másik személlyel való mélyebb kapcsolat iránti érdeklődést fejezi ki burkoltan.[”
júl. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A flörtölés stilizált gesztusokból, nyelvhasználatból, testbeszédből, testhelyzetekből és fiziológiai jelekből állhat, amelyek az ellentétes nemű személy számára jelzésekként szolgálnak. Ezek közül néhány, legalábbis a nyugati társadalomban:

sűrű szemkontaktus

mosoly/nevetés

véletlenszerű érintés

bókolás

a másik ugratása

testközelség fenntartása


A flörtölés a kultúráról kultúrára változik. Például sok nyugati kultúrában egy nagyon gyakori flörtölési stratégia az ún. „szemezés”, amikor a szemkontaktus fenntartásával kommunikálunk.

júl. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Belefér ha megmondja és nem suttyomban teszi.
júl. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4, nem hiszem, hogy elmondta a feleségének, hogy első találkozáskor percekig bámult, és alig bírt megszólalni. Aztán úgy megnéz, hogy a lépcsőről majd leesik, és vissza vissza fordul utánam.


Tehát úgy megnéz, hogy én jövök zavarba. Igyekszem nem viszonozni, mióta tudom, hogy házas, de hát látom, mert van szemem.

júl. 18. 22:35
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Belefer,ha en is megtehetem ugyanazt....
júl. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Feleségnek a másik nő előtti megalázása"

:D

Szeretem, hogy a nők mindenbe a megalázást meg ilyesmit gondolnak bele. Nem, simán megnézte azt a nőt, pár kósza pillanat, attól még ugyanúgy marad a párod, az élet pedig megy tovább. Nem megalázni akar senki sem, csak ránézett a csajra. Ugyan már, ne misztifikáljunk ennyire túl mindent.

júl. 20. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!