Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tennél ha a nászéjszakán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha a nászéjszakán közölné a párod hogy nem akar dugni mert búzi?

Figyelt kérdés
júl. 17. 19:52
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Kénköves akart lenni gondolom🤣
júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Velem ilyen nem történhet meg, mert hülye lennék olyan emberhez férjhez menni, akiről nem tudom, szexuálisan passzolunk-e (azaz már lefeküdtünk egymással előtte)... nem vagyok vallásos, így nem érdekel, hogy Bibla-hívők szerint bűn-e vagy nem. Ha esetleg mégis történne ilyen, házasság érvényteleníttetése vagy válás.
júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Kémcsöves pokol :D made my day. Megy a "buták okoskodni akarnak" listára a "szuvenír jogom" meg az "éttermi fogyatékos" mellé.
júl. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Ezek mind viccek persze kell valamennyi ész hogy valaki ezt felfogja
júl. 19. 20:42
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is ezt mondanám a helyedben... nemhogy "ja, bocs, rosszul mondtam". Azért hallottam ezeket olyanoktól is bőven, akiknél 1000% nem vicc volt, hanem tényleg ennyire buták. Az írásképedből rólad is simán el lehet hinni... nyelvtanórákról hiányoztál, amikor a központozást tanították például?
júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Az éttermi fogyatékos is eredetileg egy vicc. Arról nem tehetek hogy egy fapofa vagy.
júl. 19. 21:03
 27/32 A kérdező kommentje:
Nekem gyanús hogy inkább te vagy ennyire buta nem pedig azok akitől hallottad valószínűleg ott se értetted a viccet. Nem mindenkinek valók az elvontabb viccek akkor nem fel címkézve mutatják be neked a poént.
júl. 19. 21:04
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túl büszke vagy hogy bevalljad hogy egyszerűen nem vagy jó humorista lmao
júl. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
Na már humor mégis?
júl. 19. 22:39
 30/32 anonim ***** válasza:
29: te nagyon okos, a 28-as nem én voltam (23, 25). Én még mindig állítom, hogy ez nem humor, csak belefutottál a f...erdőbe tátott szájjal, aztán próbálod kimosdatni magad.
júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!