Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A helyemben meggondolnátok Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A helyemben meggondolnátok Ti is,hogy rizikós hozzámenni egy olyan férfihoz, aki csak ígérgetni tud, álmodozni,de nem tesz semmit, hogy elérje hanem csak vár a sült galambra,és halogat?

Figyelt kérdés
Sajnos ilyen "jellemvonásra" nem igazán érzem azt,hogy lehetne mondjuk gyermeket vállalni a későbbiekben, sőt már a házasság felhozása is elborzaszt, hiszen aki csak ígéretekkel eteti a párját attól sokat nem lehet várni. Vagy én vagyok kriminális,és hülye? 3 éve vergődöm ilyen meg nem valósult ígéret tengerben, és eszem ágában sincsen ilyen férfinak igent mondani, sőt erősen gondolkozom azon is,hogy véget vetek. Szerintetek is megbízhatatlan,és link?
jún. 30. 01:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Miért vagy együtt egy ilyen emberrel?
jún. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Attól függ milyen típus vagy te magad. Ha nem tudsz mellé állni és segiteni elérni mit kellene.
jún. 30. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Menekülj amíg lehet, az ilyennél még a semmi is jobb.
jún. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen pasi vagyok, még randizni se jönnek velem nem hogy házasság :D
jún. 30. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

hogyan írta az egyik bojler testű paripa fejű hölgy hozzá szóló:


vitorlát behúzni mert háborog a szenny tenger és kis hajók hullám sírba száll, ma este a pokolban vacsorázzunk!

jún. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

#3 Úgy mondod mintha kérdezőnek nem lenne SAJÁT élete, amivel meg kéne küzdenie.

Küzdeni felnőtt emberként csak egyedül tudsz. Minden dicsőség a tiéd, de minden kudarc is.


Kérdező, te is tudod a választ a saját kérdésedre.

jún. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Noren1989 ***** válasza:
100%
Szerintem a szakítàson màr 2éve nem gondolkoznod kéne...
jún. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen emberrel kapcsolatba sem lennék. A konzekvenciát szeretem. Ha nem tudok bízni a paromban, akkor semmi értelme.
jún. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ember a saját életét éli. Válasz jó?
jún. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha halmozni szeretned a problemakat az eletbe tetezd nyugodtan, ha nem akkor lepj ki. (Valtoztatasra valo ido=halogatas, mert ha eddig nem tapasztaltad hogy igyekezett de nem valtozott akkor NE legyen remenyed se!)


Orulj ha melle nem narcisztikus aka rebuszigergetesek mellett kihozza hogy igazabol a te hibad (minden is) de majd egyszer a jovoben megvalosul (sosem).


Osszehazasodhatsz es lehetnek gyerekeid is. Csaladdal nem lehet megoldani ilyen hibakat.

Eleve nem formalhatsz olyat aki maga nem

akar es tesz a valtozasert, Meginkabb neked kell vinni ezt is azt is , mindent is.


Hagyj lehetoseget hogy mas mentse meg, felkarolja.


...Sarkitottam, nincs semmilyen ralatasom a kapcsolatokra.


Vica versa


Lehet mind ilyenek vagyunk vagy a 97%-98%egesz biztosan.

Csak azokbol lesz pl programozo orvos stb aki dedikaltan ehatarozza hogy az lesz es mindent begyur ala kifogas nelkul. Szabadido, penz, oktatas, kapcsolatok, hobbik, csalad, penzugyek.


Legtobben nagy tervekkel vagyunk majdnem zero megvalositassal.

Megvalositas inkabb penzkoltessel valosul meg. Ego simogatassal. (Jobban nezunk ki egy masik telefonnal, frizuraval, ruhaval, konyhai berendezessel, lakassal penzen megvasarolhato diszekkel, ekszer, mukorom.

Egy ujabb targy potlassal.

Vs

Mondjuk egy 5-8kg felesleg leadasa mar elhivatottsag es kitartas nelkul nem megy.

Kb 6honap alatz vissza is jon ha alabb hagy a valtozas.


Megvenni es csinalni ket teljesen masik faktor.

Van penz megvesszuk kesz.

Csinalni? Almodozunk, semmi tett vagy hamar elkopo lendulet, dedikalas nelkul es alabbfagyas. Pl ujevi igeretek


Nehezen valtunk munkat a komfortunk miatt es a stabilitas, veszteseg erzessel valo meg irkozas miatt.

Ugyanigy kiemelnem a penzugyi tudatossag hianyanak potlasat.

Pl tozsden 80% veszit mert esszerutlen dolgokat csinal. Ha kb 3 dolgot tisztelnenek az emberek akkor profitalnanak belole.

1.normalis bank(nem telnet/robottrade/whatsupcsoporton valo ugynokos mokus kamu feluleten regisztracio+)

2.ETF vetel az egyedi reszveny helyett.

Ebbol van kb 1-3 ami a vilagot lefedi USA EU KINA Fejlodo orszagok. = nyugdij meg is van oldva vele

3.Magasan venni alacsonyan eladni=veszteseget generalni, ETFet nem kozelezo sosem eladni vs egyedi reszvenyek ciklikusabban mozognak, tobb kockazat nagyobb profit es minusz lehetoseggel.


+4 kieg, elsosorban penz ertrkenek a konzervalasra jo a tozsde es plusz bevetel szerzesre.


Par alap penzugy egyenileg

Legyen az havi koltsegvetes

Vesztartalek

Allampapir allamkincstarnal

Befektetes = tőzsde


Egy sor dolgot kell vagy kellett rendezned, pl penzugynel kulon kassza vagy kozos, hibrid.

Mindketto oriasi felelosseg.


Kozos sokszempontbol erzelmileg abszolut.

Es ezalatt a kapcsolat erossiteset is ertem. (szetforgacsolasa helyett is ertem)

Ugyanakkor nehez olyannal aki nem ugyanugy beosztos hanem mindig akad valami fontos/mostideazonnal ho vegen pedig marad ami.


Szemelyekre lebontva igy nem lehet megtakaritani es hasznosan elkolteni.

(Hasznosnak ertem hogy 5-10ev mulva nem csokkent az erteke hanem nől)


Visszaterve, fontos az egyutt fejlodes is

Pl egymas motivalasa cselekvesre.

En is lusta halogato vagyok sokszempontbol azokat a parom nyoszogatasara csinalok meg.

Masfelol ami neki nem megy azokat pedig atveszem vagy egyutt.

Legjobb donteseinket is revidialni kell minden teren.


Hanyevesek vagytok es mire gondoltal konkretan?

jún. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!