Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan sertödöm e meg, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sertödöm e meg, a ferjem kijelentésén?

Figyelt kérdés

Ferjemmel 9 eve vagyunk együtt, van egy 3 eves gyerekünk. Sosem ereztem rajta a langolo szerelmet, hogy agyon ölelne puszilna, de ugy gondoltam ö olyen ember, nehezen mutatja ki az erzelmeit.

Tudni kell, hogy ezzel az

emberrel együtt tornaztul fel magunkat a semmiböl, nem

vagyunk gazdagok de mindenünk meg van ami kell, haz, auto, viszonylag jol keresünk, adossagunk nincs senki fele.

A mai napon egy eljegyzesi buliban voltunk s szo esett egy lanyrol, hogy jaj de ronda (nem en mondtam, hanem a ferjem), kerdeztem töle viccesen hat ki volt akkor a legszebb? S erre a valaaz.. hat voltak ott jo csajok.. kerdezem töle, szerinted en szep vagyok e? (Sose mondja) azt mondja hat lehetne nagyobb a melled, en a nagy mellü nöket szeretem, feneked is lehetne jobb ra dolgozhatnal, fogaid is lehetnenek egyenesebbek.. meg az arcod is. (Be volt ittasodva a ferjem de akkor mondd igazat)

Nekem ez majd 10 ev utan akkora töres volt.. el se tudom mondani 30 evesen hogy erzem most magam. Az a helyzet hogy en ilyen vagyok en igy jol erzem magam, apolt vagyok, tiszta, el jarok fodraszhoz, körmöshöz, pedikür, arc kezeles ,igenyesen öltözöm. De nem akarok mü szempillat, mü mellet es mü szajat. Semmi bajom azzal ha valakinek ez van de en eddig nem ereztem szükseget ennek.

Volt valami megvetés a ferjem mondataiban.. valami megalazo.

Nem is tudom mit akarok ezzel a posztal lenyegeben.. köszönöm ha valaki el olvasta.



jún. 29. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Gyakorlatilag közölte, hogy már nem szeret.

Józanul tegyétek helyre a dolgokat.

Ha nincs tisztelet, szeretet, akkor ez már soha nem fog működni.

Az ilyen irgalmatlan lepocskondiázás sötét bunkóra vall, aki élvezi a másik lealázását, az önbizalmának, önértékelésének lábbal tiprását.


Természet kérdése, de én ezek után kirúgnám, hangsúlyozva, hogy vannak, akik engem szexinek tartanak, készek udvarolni.


Hangsúlyozva, hogy tisztában vagyok az értékeimmel, nem hagyom magam lebecsül i, neki meg fel is út le is út.

jún. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Igen, pontosan értem miért esett rosszul. Sajnálom ez nekem is fájna.

Az én férjem 20ev után is azt mondja, hogy a legjobb nő vagyok számára.

jún. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Megnézném, hogy ez a jóember hogyan is néz ki.
jún. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Eros tulzas hogy ezek a kijelentesek miatt nem szeretne mar.. beszelj vele jozanul. Kivetel az arcod? Azzal mi a problemaja?!
jún. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pl nem jóképű a férjem, de sosem mondom neki hogy mi nem tetszik rajta.

Dícsérni szoktam azt ami jó rajta, benne.

jún. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
6%

Megfogadta az "add le az igenyeidet" GYK-s tanacsot.



40F incel

jún. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Az én férjem nem kimondottan jóképű, de mindig azt mondom Neki, hogy nekem ő a legszebb és így is gondolom, mert szeretem.
jún. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Huh! Hát a mentségére legyen, hogy ivott. Valaki meg agresszív lesz tőle, pedig alapjáraton békés.


De értem a bajodat. Most egy kicsit azért éreztetném vele, hogy mekkora f.szkalap volt, a minimum, hogy kiengesztel.

jún. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pfff...nekem sem a férjem az ideálom, de azért vagyok vele tizenéve, mert szeretem. Ebből kifolyógal nekem ő a leghelyesebb pasi. Voltam már nem egyszer ittas állapotban sosem mondtam még csak hasonlót sem senkinek. Olyannak meg pláne nem, akit szeretek.


De én mondtam volna a helyedben, hogy ő is lehetne 10 centivel magasabb, lehetne kisebb az orra, nagyobb a farka és bírhatná 5 percnél tovább a szexet.


Baromi megalázó volt amit csinált, te meg hagytad magad.

jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
nem kell ilyesmivel foglalkozni, megsertodni meg plane nem kell
tegnap 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!