Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen külső jelből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen külső jelből lehet sejteni vagy tudni, hogy egy férj-feleség között már nem működik a kémia? Mi utalhat erre egy kívülálló számára?

Figyelt kérdés
jún. 7. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiből. Az ilyen nem veri nagy dobra az ember. Aki akar valamit, az kezdeményez függetlenül attól, milyen otthon a kémia.
jún. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Pl már nem fogják egymás kezét. De fordítva már nem feltétlenül igaz, mert mi még fogtuk a férjemmel sokáig mikor már rég nem kívántam. Megszokásból, gépiesen. Mert mindig megmarkota a kezem.

Sokszor vannak külön, bár ez sem feltétlen "jel". Akik meg mindenhova együtt mennek, simán társfüggők is lehetnek.

Még a flörtölgetés sem azt bizonyítja hogy egymással már nincs kémia, bár az én esetemben így volt.

Szóval biztosra nem lehet tudni, esetleg ha közeli barátja vagy a házaspárnak.

jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Igazából semmiből, a pasi ugyanúgy fogja pl a nő combját, kezét, átkarolja, átöleli stb, ugyanúgy a nő is a férfit, ezt így nem lehet leszűrni.
jún. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

Nincs szerintem konkrét jele. Én pl sokkal figyelmesebb, rámenősebb tudok lenni a férjem felé, ha vam "publikum", mint amúgy a hétköznapi életben.

Viszont a sima hétköznapok során is érzékelem, hogy van ugyan kémia kettőnk között (különben hogy lenne két gyerekünk), de van akivel még több lenne, persze ha átadnám magam annak a dolognak, de van ok, amiért nem teszem.

jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érnek egymáshoz semmijen szinten soha sehol sem. Nem mennek együtt sehova és teljesen különálló életet élnek szinte. Ennyi épp elég ahhoz, hogy levágja az ember, hogy biztos már semmi nincs közöttük.
jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hol tartanak. Amit 5-ös ír, az már a vége. Addig millió szituáció van, ahol akár megszokásból, akár más miatt (nem vallják be maguknak) külső ember rá nem jön a viselkedésükből, hogy vonzódnak-e még egymáshoz.
júl. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért érdekel? Szeretnél viszonyt kezdeni? Szerintem nem korrekt, akármi is van köztük.
júl. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak barátkozni. Ha barát vagy, akkor meg őszintén lehet róla beszélni. Probléma megoldva.
júl. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!