Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házas emberek! Ha egy keresked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas emberek! Ha egy kereskedelmi csatorna fizetne nektek milliókat, hogy bekamerázzák a lakásotok, és forgatnak egy valóságshow-t a családotokról, akkor belemennétek?

Figyelt kérdés
Az intim részeket (szex, fürdés stb.) nem vennék fel, de minden mást igen.
2023. dec. 5. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
Talán.
36 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Simán.
2023. dec. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy bárkit is érdekelne egy balhék nélküli valóság show.
2023. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

MOndjuk a "milliókat" az elég tág fogalom. Évente kb 5millió profitot termel a háztartásunk, szóval ennek alsóhangon az ötszöröse lenne az, ami egyáltalán elgondolkodtat.

És akkor nézhetnék, ahogy napi 8-14 órát ülök a képernyő előtt egyedül, párom hazajön, eszünk, dumálunk valamit, esetleg elmegyünk dolgunkra, aztán alszunk. ELképesztően izgalmas lehet :D Még én se néznm vissza.

2023. dec. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
nem
2023. dec. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A mi életünk mások számára tuti dögunalom lenne 🤣🤣 Soha egy vita, egy beszólás, viszont sok érintés, ölelés...kinek kell ez manapság??
2023. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem kösz. Megkeresem a milliókat máshogy.
2023. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt az embert nagyon sajnálom, akinek az a szórakozása, hogy nézi a tévében, ahogy én nézem a tévét.
2023. dec. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Tényleg kérdés, hogy mennyit fizetnének és ezért mit kéne csinálni.


Szerintem egy olyan 50 milliónál még nem érezném komfortosnak az ügyet, 100 milliónál már komolyan elgondolkodnék. De én itthon vagyok cseden, nekem ez extrán szívás, szóval nem csak este 1-2 órát kellene viselkednem és sok mindenbe bele lehetne kötni, amit csinálok, nem szívesen publikálnám, hogy mikor kelünk, mennyire nincs napirend, hogy egész sokat telefonozok stb.

2023. dec. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket a valóságshow-kat mind kész forgatókönyvvel készítik, lehet hogy rögtönöznek is közben, de nagy vonalakban megbeszélik mi lesz épp akkor a vita tárgya, mert anélkül senki sem lenne rá kíváncsi, hogy kb. ülnek a párok a kanapén nézik a tv-t ket óraig meg sem szólalnak, böfög az egyik egyet aztán megy lefeküdni aludni. Szerinted erre ki lenne kíváncsi?
2023. dec. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9


Az első valóságshow-k (pl. a 2002-es Big Brother) is forgatókönyv alapján készült, vagy az igazi volt?


Vagy az összes valóságshow megrendezett?

2023. dec. 5. 19:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!