Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasság, család és gyerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasság, család és gyerek nélkül több pénz marad nálam?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincsen se feleségem se gyerekem 38 éves vagyok és közigazgatásban dolgozom 260.000 Ft nettó jövedelemmel, Budapesten. Előtte versenyszférában voltam de az sokkal megterhelőbb volt most jóval nyugisabb kényelmesebb a munkám. Jelenleg nem olyan magas fizetésem de így is olyan 50 és 80000 Ft körül félre tudok tenni egy hónapban, szépen jól megélek így, igaz van saját ingatlanom, ha most gyereket szeretnék meg családot meg feleséget, akkor lehet pénzem nem lesz elég ésbváltanom kell egy nehezebb munkára ami jobban leterhel idegileg és már esetleg 50 évesen infarktust kapok?
2023. ápr. 12. 12:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
16. Elég szomorú amikor valaki nem gondolja át elèggé az anyagi helyzetét gyerekvállalás előtt, és baromi nagy felelőtlenség is. Arra szaporodik, hogy majd lesz valami, és a neten, tv műsorokban tarhálnak adományokat , meg ételosztásra kell menniük mikor 3-6 kölyköt kinyomott egy penészes putriban lakva, és rí hogy éheznek a gyerekek. Undorító🤮
2023. ápr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
58%
3-as válaszoló, hogy hogy tud félre tenni 260-bol 50-et, 80-at. Könnyen! Egyedul van. Nálunk én 230 -t, férjen 190-et keres. Lányunk Pesten tanul, kollégiumban lakik. Neki ugye adni kell. Bár diák munkára is jár meg sokszor visz ételt otthonról. Persze nem tapsolok, hogy ferjemtol csak ennyire telik de valahogy megvagyunk. Kolcsonunk sosem volt.
2023. ápr. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!