Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségként kellett már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségként kellett már egyedül levezényelned felújítást, vagy a férjeddel közösen intéztétek?

Figyelt kérdés

2023. febr. 26. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha van pénz, akkor nem nehéz levezenyelni😂😂😂nem nagy dolog kiadni mi a feladat. Vagy ez is megterhelo?! Mert nekünk anno saját kezűleg felújítani az volt. Az, hogy ott a pénz, és elmondani mit szeretnél, hát nem megterhelo.
2023. febr. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Alapból nem is értek ezekhez, szóval magamra se vállalnám.
2023. febr. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Jobban jársz, ha kiadod egy erre szakosodott cégnek az egészet, ha nem akarsz kavarodást a szakik körül, mert egymásra várnak, de az egyik beteg vagy csak éppen cseszett jönni.
2023. febr. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mindketten szakmabeliek voltunk, természetes, hogy együtt csináltuk.

N

2023. febr. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%

Laikuskent a legtobb dolgot en csinalom nokent.


A szakik tul dragak lennenek es atvernek. Nem ert hozza a nagyreszuk.


Kosz nem.

2023. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szinte mindent én csináltam. Kerestem munkásokat, lebeszeltem velük, alkudtam, anyagot szereztem be. Kitalaltam mindent, hogy nézzen ki.
2023. febr. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Kellett! Gyesen voltam egy féléves gyerekkel, és fürdőszobát csináltattunk. A férjem eljárt dolgozni, a szakik meg kifejezetten szemetek voltak. Szemmel láthatóüan ferdén rakták fel a csempét, amikor megláttam és szóltam, azt mondták, rosszul látom. Mondtam hogy jó, tegyék oda a vízmértéket.... na, akkor elismerték, hogy talán 1-2 cm-vel ferdébb, na de egyáltalán nem látszik, egyszerűen semmibe vettek. Közöltem, hogy ezt nem fizetem ki, és csak a közben hazatérő férjem erőteljes közbenjárására voltak hajlandóak visszabontani. Utólag lemértem, másfél méteren 4 cm. lejtés volt :(
2023. márc. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 creativus ***** válasza:

Férjként elismerem, hogy a feleségem vezényelt le nem egy felújítást, ráépítést, stb. stb.

Feleségnek a szervezéshez jobban rááll az agya, de a "szakemberek" általában még ma is lenézik a nőket, hiába bármilyen szexforradalom, feminizmus, egyenjogúság, stb. Ez az idősebb korosztály ezekben a nézetekben nagyon maradi, és átnéz a nőkön. Szerencsés, ha a férj - megfigyelőként a tárgyalásoknál - vele van, egyetért, esetleg hangsúllyal látja el a feleség kijelentéseit, ha annak ehhez egyébként nagyobb adottsága (jobb kommunikációs képessége) van, és az egészet felvállalja.

Szerencse és egyben tragédia, hogy ez az idősebb korosztály lassan kihalóban van (egy része már nyugdíjas, más része meg nem él), és lassan normalizálódik a helyzet. Azaz normalizálódna, feltéve, hogy lenne szakember utánpótlás. De nincs, mert nem csak ők, hanem a gyér számú utódai kevés utánpótlással látták el a civilizált világot, s gyakorlatilag ez a civilizált környezetű népességfogyás az egész nyugati kultúrára jellemző. Vagyis a szakembereket ők is elszipkázzák innen (még egymástól is), és azokat észrevehető mértékben semmiféle bevándorlás nem pótolja (sőt azok utódai sem). Helyette kontárok serege lepi el a szakmát, gyakran csak a pénzt zsebelik be.

Bár szoktam ennek a katasztrófába sodródó helyzetnek mind az okát, mind az erőltetett megoldását vázolni, itt most inkább nem teszem.

2023. márc. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!