Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek ha úgy érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha úgy érzem egyedül vagyok a házasságomban?

Figyelt kérdés
4 éve élünk együtt és egy éve vagyunk házasok. A férjem az ágyba hozza a kávét és kedves velem nem veszekszünk. Mégis úgy érzem hogy egyedül vagyok. Én 3 műszakban dolgozok, ő napi 10 órákat van oda. Van egy előző kapcsolatból egy 7 éves kislánya aki sokszor van velünk és saját babát is szeretnénk. De este amikor ágyba kerülünk hiába próbálok kezdeményezni semmit nem reagál. Elfordul és elalszik. Másnap arra hivatkozik hogy fáradt volt. Pedig elmondtam neki hogy sokszor csak egy kis szeretetre és törődésre vágyom olyankor. Igazából nagyon keveset vagyunk úgy együtt és bűntudatom van mert nem tudok annyit várni és titokban magamnak szoktam már csinálni. Esténként amikor hiába próbálkozok hogy kicsi szeretetet kapjak rájövök hogy mennyire magányos vagyok. Előtörnek a könnyeim és úgy érzem boldogtalan vagyok és nem tudom miért nem vagyok méltó a szeretetre. Másnap pedig lerendezi azzal hogy fáradt volt. Nem panaszkodok erről senkinek, anyámnak se mert nem akarok panaszkodni de úgy érzem muszáj valahogy kiadnom magamból és úgy érzem ha erről beszélek a férjemről meghallgat de nem veszi komolyan. Mintha nem is értene. Mit tegyek hogy ne legyen folyamatosan úrrá rajtam a magány?
2022. jan. 29. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Le kell ülni egymás elé, csak egymásra figyelve megbeszélni. Ha érett férfi, akkor képesnek kell lennie rá.

B terv: vegyél egy szexi fehérnemű szettet és következő este kezdeményezz finoman de határozottan.

C terv: ha ezek nem működnek, akkor ha kicsit többet mesélsz magadról, megpróbálhatok segíteni más, személyre szabottabb tanácsokkal.

2022. jan. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Ó, bárcsak nálam kezdeményezne a feleségem. Egyébként megértelek, ismerős az érzés. Attól tartok hogy ez az érzés benned is fog maradni, egy folyamatos vákuumot fog képezni. Nekem is így teltek el az évek egymást után... egymás után... egymás után...


Van esély hogy változás legyen? Légy őszinte magadhoz.

2022. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, mindenképp meg kell próbálnod megbeszélni vele. Kommunikáció nélkül semmilyen kapcsolat sem működik.


2-es, elfogadsz egy tanácsot?

(Mármint ha tényleg nem szokott kezdeményezni a párod.)

2022. jan. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
3. Hallgatlak. Ha belepirulós, írd meg privátban.
2022. jan. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. Otthagyod

2. Keresel egy potens férfit.

2022. jan. 30. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Mo.-n ez nagyon gyakori jelenség, majdnem mindenki ilyen éldegél, és élvezik.
2022. jan. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ebbe a kapcsolatba akarsz gyereket vállalni? Hát...bátor vagy.

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok. Lehet, hogy a férjednek már nincs libidója, egyáltalán nem megy a szex.

Vagy csak veled nem.


Egyik eset se túl biztató, főleg hosszú távon.

Azt ugye tudod, hogy a gyerekhez is kell szexelni? Lehet, hogy "csak" azért kerüli az együttlétet, mert ő nem akar gyereket, és így nem is lesz. Mindegy, hogy a szája mit hazudik, azért egy elvált apa tudja, hogy nem a gólya hozza.


Mindenesetre gondold át, hogy a szex teljes hiánya egy tünet, és valahol máshol lesz a probléma gyökere.

2022. jan. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

Kommunikacio!!!!


Mikor odabujsz melle kerd meg h csak oleljen at par percig mert jol esne. Es tenyleg csak oleljetek at egymast. Mond neki el amit erzel olyankor mikor atolel.

2022. jan. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%

Én is szoktam fáradt lenni, kedvetlen lenni. De mikor párom céltudatosan benyúl a boxeromba, vagy egyenesen huzza le, akkor ott alkotni kell.

Kicsit legyél éhes, rámenős, es igen, az se baj ha csipkében.

És ha mondjuk nem akar müködni, kérdőre vonnám. Szar válasz esetén legalább fejbecsapnám a párnával.

Sex hiánya megöli a kapcsolatot.

Írd meg hány évesek vagytok.

2022. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy tényleg fáradt, stresszes. Azt írod, törődik veled, ágyba hozza a kávét meg hasonlók, ezt biztos nem csinálná, ha nem szeretne. A gyerek+ a napi 10 óra munka ki tudja fárasztani az embert, elhiheted.

Szerintem életmódváltás kellene, igazodni egymáshoz meg önmagatokhoz is, és utána tisztábban látnád a helyzetet. Kivéve ugye, ha ez arról szól, hogy nem szereted, akkor meg tudod, hogy mit kell tenned.

2022. jan. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!