Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érthető hogy mást kíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy mást kíván esetleg szerelmes lesz másba a férj ?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha egy nő kapcsolat alatt hízik 10kg és terhesség alatt meg plusz 25-30kg és szülés után 2 ével sem fogyott le és nem is add a külsejére Érthető hogy a férje mást kíván ? Ha a nő változtat magán van esély hogy “vissza kapja a férjet” úgy értem szexuálisan .. vissza térjen a tűz a szenvedély ? (Nőnek minden lehetőség megvan hogy adjon magára)


(Család egy barátja vagyok .)



2023. febr. 23. 16:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy latom a isgyerekes anyukak vannak a legjobban elhizva a jatszoteren, minel tobb a gyerek annal tobb a plusz kilo, le vannak harcolva, de nem a zabálástól, hanem a kialvatlanság és a stessz is hizlal, a gyerek allandioan bömböl, ebben lenni 24 o-ban eleg nagy is kihivas, majd holtfaradtan meg teljesitsen az agyban, az sem normalis aki ezt elvarja. A frissenműtott ferfiaktol bezzeg senki nem varja, hogy porogjenek ezerrel.
2023. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
70%

Sajnos ez már nagyon nagy arányú elhízás.

Itt már nem arról van szó, hogy fölszedett egy pár kilót.

Aki a vékony nőket szereti, az bizony igen, bajba kerül.

Nem mindegy, hogy megismerek egy nőt 60 kilósan, pár év múlva meg már 90 kiló.

Nagyon nem mindegy.

Mi lesz az apró picike kis popsijából, a csinos kis lábikóiból, vékony karjaiból, gusztusos kis cicikéiből?????

Na mi lesz???🤫🤭

A választ mindenkinek a fantáziájára bízom.😄😁😆

2023. febr. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
29%

Nem nem érthető.

Gyerekvállalás előtt ezt tisztázni kellett volna, hogy igenis hízni fog az a nő. Ha valaki ezt nem tudja elfogadni akkor ne vállaljon gyereket. Itt nem az anya a hibás hogy elhízott. Itt mind a ketten elbaszták, hogy ezt nem tisztázták. Persze normális egy szinten, hogy megkíván mást, emberek vagyunk de vannak határok. Ha már megcsalni akarja akkor szerintem ez gerinctelen és sajnálom a nőt.

2023. febr. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
70%

Én csak egyet nemtudok megérteni.

Miért van az, hogy bizonyos nők, /műsorvezető, énekes, szinész, stb/ szülés után pár hónappal ugyanúgy néznek ki, mint szülés előtt???

Neveket szándékosan nem írok.

Ők miért tudják ezt megoldani.


Az a baj, hogy sok nőnek törvényszerű, hogy szülés után 20-30 kilóval gömbölyűbb.

Pedig higgyétek el, ez nem törvényszerű.

Ez olyan, mint az, hogy 50 főlött megengedett a férfiaknak a nagy pocak.

Nem. Nem megengedett, és nem törvényszerű.

Estére zöldséget, gyümölcsöt kell vacsorázni, és sör helyett facsart citromos vizet kell inni, és apad a pocak.

Semmi sem törvényszerű, csak tenni kell érte.

2023. febr. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Mondja ezt aki még sosem volt hormonzavaros...
2023. febr. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Most nem a szélsőségekről beszélünk.

Természetes, hogy akinek valami betegsége van, az egy másik eset.

2023. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
1#az a köze, hogy ő a félredobott szerető aki többet látott ebbe mint kellene:) Egyébként ha valaki szeret valakit, előfordul hogy mélypontra kerül egy kapcsolat, ahol a felek hajlamosak nem foglalkozni magukkal, de az érzések és egyéb értékek megmaradnak.
2023. febr. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
"Miért van az, hogy bizonyos nők, /műsorvezető, énekes, szinész, stb/ szülés után pár hónappal ugyanúgy néznek ki, mint szülés előtt???"- mert a kinézetéből, a testéből él, és a világ szeme rajta van, - ez nagyon nagy hajtóerő, óriási társadalmi nyomás van rajtuk, ezért koplalnak edzenek ezerrel, meg nézik magukat a tükörben, ahellyet, hogy megélnék a gyermek - anya korai kapcsolatot, intimitást. X marika ha meghízik a férjen kívül a kutyát nem érdekli, nem fognak beszélni róla az emberek. Azok a színésznők modellek akik meghíznak ízekre szedi a média, mindegy hogy terhes vagy sem.
2023. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

28.

Ez pontosan így van.

Arról nemis beszélve, hogy elveszítik az állásukat, nem veszik őket vissza.

Hisz hogy nézne ki egy 90 kilós időjárás jelentő, vagy egy ugyanilyen súlyú műsorvezető, stb,stb.

2023. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
31%

Mert ha nem vagyok kozszereplo akkor nem gond hogy malacka lettem? Nekem az lenne

19 kg-t híztam terhesen Csak 5-tel voltam kevesebb mikor kijottem a kórházból Aztán magától a szoptatastol semmit nem fogytam Neki kellett állnom dietazni

Ez ugyan 14 éve volt, de tartom az 52 kg súlyom, igaz már nem a lanykorit az 49 volt

Szóval ha valakit érdekel, tesz érte

Ha jó leszek XXL otthonkaban is inkább szülők még kettőt, az meg marad 110 kg

2023. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!