Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Érthető hogy mást kíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érthető hogy mást kíván esetleg szerelmes lesz másba a férj ?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha egy nő kapcsolat alatt hízik 10kg és terhesség alatt meg plusz 25-30kg és szülés után 2 ével sem fogyott le és nem is add a külsejére Érthető hogy a férje mást kíván ? Ha a nő változtat magán van esély hogy “vissza kapja a férjet” úgy értem szexuálisan .. vissza térjen a tűz a szenvedély ? (Nőnek minden lehetőség megvan hogy adjon magára)


(Család egy barátja vagyok .)



2023. febr. 23. 16:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%
És akkor mi közöd ehhez? Pf 😄
2023. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
68%
Kinek mi érthető. Megcsalni ne csaljon, akkor inkább hagyja ott a családot, és menjen az új punci után. Tegye tönkre azt is.
2023. febr. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
81%

A férj segít otthon, van ideje a feleségnek magára egyáltalán?

Mert ha nincs, akkor nem meglepetés, hogy elhízott.

Mellesleg szerintem is a legjobb megoldás a válás lenne, nem kell megcsalni, keressen modellalkatú nőt és kész.

2023. febr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
87%

Akkor is érthető lenne, ha nem hízott volna a nő. Sem a nemi vágynak, sem a szerelemnek nem lehet parancsolni. Ilyenkor kell új partner után nézni.

Két dolog nem érthető; ha nem lép le a nő mellől, de folyamatosan cseszteti a súlya miatt, valamint ha megcsalja.

2023. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
75%

A pasik akkor is mast kívánnak ha a párjukat minsen 2.meghuzná, vagy jó nő.

A legtöbb pasinak mindig a szomszef kertje a zöldebb csak, a saját párját meg nem becsüli.

2023. febr. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Mellettem is volt olyan aki mellettem neki állt csetelni ismerkedni flörtölni randizni, mikor meg leléptem egy masikhoz még ő tört össze meg könyörgött.

Húzzanak az ilyen a tudják hova.

2023. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
69%

A sértődött nők klubja azért szinte minden kérdésnél összejön! 😂


Ezek a szemét férfiak, egyiknek sem jó a sajátja, lusták, csak követelőzni tudnak! Ha egy nő elhízik, arról is az a szemét férje tehet! Ó és igen, azonnal el kell válni mindenért! Majd utána tutira jön a boldogság! 😉

2023. febr. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
25%
+30-40 kiló? Az már vágósúly egy nőnél.
2023. febr. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
21%

Idióták sokan. A nő a nem alvasok, kimerültség vagy hogy nem törődnek vele simán meghizhat.

Egyszerűen a gyerek nyafogas van akit kikészít ha minden rajta áll

2023. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
23%
Szerelmes beléd a férj? Vagy mi az ábra?
2023. febr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!