Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Baba nélkül? Ismertek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baba nélkül? Ismertek olyan párt akik szerettek volna de nem jött össze a baba és már letettek róla? Megromlott a házasság?

Figyelt kérdés
Mi történik ha a pár mindkét tagja szeretne babát de az élet nem úgy hozza? Ismertek ilyen párt? Megromlik a kapcsolat egy ilyen kudarctól?
2023. febr. 6. 15:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Ismerek ilyen párt, ők örökbefogadtak. De aztán elváltak (de úgy tudom 3. fél volt a dologban, nem a gyerek miatt).

Szerintem stabil párkapcsolatot nem rombol szét az, ha nem jön össze a gyerek. Meg ehhez szerintem az is kell, hogy mindkét fél több lábon álljon. Akinél egyetlen életcél van: a gyerek, ott rámehet a párkapcsolat.

2023. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érzelmi intelligencia kérdése a dolog. Egy baba érkezése is krízis egy párkapcsolatban, de azért az is tud érdekes dolgokat kreálni, ha az a várt baba nem érkezik. El tud indulni akár egy hibáztatás, ami nyilván igen romboló. Ismerek olyan párt, akik együtt maradtak gyerek nélkül és olyat is, akik örökbefogadtak. Olyan ismerősünk is van, ahol 12 év próbálkozás után már a második "fizetős" lombikkal sikerült a baba és pont most várandós az ismerősi körben egy 45 pluszos csaj, akiknek a 6. lombik sikerült. Olyat nem ismerek, akik emiatt elváltak, de hogy egy ilyen küzdelem nagyon meggyötör egy kapcsolatot, az tuti. És egy évekig tartó küzdelmet letenni, mint egy hátizsákot, nem könnyű. Szóval nagyjából értem hol tud ez elmenni.
2023. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek, már 50+ évesek mindketten. Nem lehet gyerekük, de nagyon szeretik egymást.

Kutyáik vannak. :) :D

(ők fajtamentenek) :)

2023. febr. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is ismerek, unokanővérem. Több lombik programon túl vannak, sikertelenül. Szintén 50+osak. Az unokanővérem benne lett volna az örökbefogadásban is, de a férje nem

Jól elvannak, nekik is vannak háziállataik. Egyáltalán nem romlott meg a házasság, igazi társakként élnek együtt jóban rosszban. Ritka az ilyen.

2023. febr. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!