Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel folyamatosan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel folyamatosan a gyerekek elött veszekszünk. Van még ebből kiút?

Figyelt kérdés
Még nagyon kicsik, 2 és 4 évesek. Lathatóam megviseli főleg a nagyot ha veszekedés van. Ha valamiben nem ertünk egyet és elkezdem mondani mi a gondom, minden alkalommal vita lesz, leordít hogy ne beszéljek hülyeséget, lehetetlen vele beszélni, tele vagyunk feszültseggel. Ha ő csúnyat mond ram az rendben van mert az az igazság, de en nem lehet őszinte mert csak kiabál hogy én milyen vagyok, és persze én is ideges leszek. Nagyon sajnálom a gyerekeket nem szabadott volna eddig eljutni, de nem talalunk megoldást a problémáinkra, és mar kezdem elveszteni a reményt hogy valaha jobb lesz. /a miért szültel gyereket és társaitól kíméljetek meg mert ez már megtörtént és nem tudom visszacsinálni/
2023. jan. 3. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a probléma amiből mindig veszekedés van? Nagyon nem mindegy?

Mert ha pl. az hogy megcsal az nem ugyanolyan súlyú, mintha az a probléma, hogy a gyerekek a nappaliban játszanak és mindig kupi van...

Szóval azt kell megvizsgálni, hogy miért van mindig balhé, lehet e rajta változtatni, és akar e mindkét fél változtatni.

Ha a személyiségetek annyira különböző, hogy mindketten meg akarjátok változtatni a másikat, akkor az nem fog menni (kicsit lehet igazodni a másikhoz, de az alapszemélyiségen nem lehet változtatni).

Lényeg hogy az alapproblémát kell feltérképezni és mindkét félnek igyekezni, hogy ez megjavuljon.

Ha viszont az egyik fél sz*rik az egészbe, akkor meg kár erőltetni a házasságot. Egy fecske nem csinál nyarat, kettőn áll a vásár.

2023. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán tízből egy család, ahol nincs veszekedés. Ezt a pontot kellene lefixálnotok, hogy a gyerekek előtt ne.

Ha viszont már nagyon elmérgesedett a kapcsolatotok, akkor konzultálni kellene egy hozzáértő szakemberrel. Sok helyen -még- van ilyen lehetőség a családsegítőnél.

Az a baj,hogy ha ez így megy tovább egy elmérgesedett viszonyban, annak válás lesz a vége. Én is így jártam, nem két doromboló macska és egy félig kinyalt nutellás üveg mellől osztom az észt.

2023. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A rendetlenségnel nagyobbak a gondjaink, erzelmi dolgok is vannak, megcsalás nem de sok-sok sérelem, es az évek alatt ami felgyült már nem hiszem hogy megbeszélhető. Eddig hittem benne, de nem ad lejjebb az egójábol semennyit. Ezért kezdem elveszíteni a reményt.
2023. jan. 3. 13:12
 4/11 A kérdező kommentje:
2# köszönöm a valaszt. Sajnos szakemberhez nem akar menni mert szerinte csak bennem van a hiba... tudom hogy bennem is van de nem erti hogy 2 emberen múlik minden.
2023. jan. 3. 13:14
 5/11 A kérdező kommentje:
1# ő akar engem megváltoztatni. Én csak együttérzést kértem tőle de azt sem kapok. Nagyon sok mimdenben próbáltam hozzá idomulni, már a saját elveimet és gondolkodásimat is feladva, de így sem jobb- a feszültség pedig bennem is csak nő
2023. jan. 3. 13:16
 6/11 anonim ***** válasza:
Írj már valami konkrétumot! Legutóbb mint vesztetek össze?
2023. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miben akar megváltoztatni?
2023. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nagyon hiszem, hogy ez valami extrém megoldás (pl párterápia) nélkül tudna javulni. Én ilyen helyzetben biztos válnék, ha megtehetném.

Addig is amíg juttok valamire: igen, lehetőleg próbáljatok ne a gyerekek előtt veszekedni, de ha már elöttük vesztek össze akkor béküljetek is ki elöttük; az állítólag segít.

2023. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Itt békülésről már napok óta szó sincs. Sajnos tudom hogy nagyon nem jó a gyerekeknek ami most van. Valószínűleg jobb lenne minél hamarabb lépni.
2023. jan. 3. 13:24
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Menjetek el sportolni közösen, tanuljatok meg pl.: boxolni, és íígy vezessétek le az ideget, ne a gyerekek előtt.
2023. jan. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!