Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akik már házasok, az esküvőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik már házasok, az esküvőtökön az anyakönyvvezető mondott vmi fontosat, amivel útnak engedett titeket?

Figyelt kérdés

a kötelező, szokásos hivatalos szövegen túl mondott vmit még?


pl. ilyenkor felhívhatja a figyelmet arra, h, ne történjen majd a házasságban kapcsolati erőszak? (pl. 1997 óta nemi erőszaknak számít, ha a férj szexre akarja rábírni a nejét, amikor az nem akarja.)


2022. dec. 13. 16:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
89%

kicsit jobban kéne tájékozódnod, mi zajlik a világban.


Köszönöm a kritikát, tájékozódom folyamatosan. Tisztában vagyok pl a jelen iráni eseményeivel is. De a foci vb-t is nézem akár és az ottani bánásmódról is olvastam.

Ettől függetlenül a saját környezetemben - ha megengeded - nem ezt tapasztalom. És igen, nekem van mit zabálnom. Őszintén sajnálom, hogy Afrikában valóban nincs, de akkor én most egyrészt éhezzek szolidaritásból vagy viselkedjek úgy, mintha a férjem egy erőszakos állat lenne, mert másoké az...?

2022. dec. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

21

el vagy tévedve, ha azt hiszed, h. csak az afrikaiak éheznek.


szolidaritásból támogathatsz egy nőjogi alapítványt, vagy egy olyan szervezetet, ami a humanitárius válság ellen küzd.

támogathatod pénzzel, vagy önkéntes munkával.

2022. dec. 14. 13:18
 23/29 anonim ***** válasza:
86%
Köszönöm, van 3 gyerekünk, van kit támogatni.
2022. dec. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
LoL a kérdező elolvasott egy nőklapja cikket az éhínségről és hirtelen felindulásból igazságharcosnak képzeli magát, aki majd megmenti a világot mert leírja ide, hogy a #anőkelvannaknyomva #avilágbanéhínségvan #sokaszegény #sokarasszizmus #kötsögökéstudatlanokvagytokmindannyian
2022. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

24

soha nem olvasok nőklapját, ellenben szakirodalmat a témában sokat, szakmámba vág...

2022. dec. 14. 21:39
 26/29 anonim ***** válasza:
Igen? Mégis mi a foglalkozásod? NGO vezető vagy?
2022. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

26

te meg mellékállásban troll?

ne offold a kérdésem, és ne provokálj feleslegesen.

2022. dec. 14. 21:44
 28/29 anonim ***** válasza:
Nem provokáció volt, de kíváncsi lettem volna arra a magasan jegyzett szakirodalomra :) Gondolom impact factoros, adatbázisban jegyzett folyóiratok angol nyelvű cikkeiről írsz
2022. dec. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Egyébként te provokálsz itt mindenkt. Válaszokra vagy kíváncsi de mindenkit elküldesz a kapdbeaf..mat-alsó -ra. Mert mindenki tudatlan, csak te tudod a tuti
2022. dec. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!