Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Több éves házasként és több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Verko kérdése:

Több éves házasként és több gyerekkel hogy jut időtök egymásra? Hogy és mivel mutatjátok a szereteteteket kimutatni illetve miből érzitek hogy megadja a párod? F35

Figyelt kérdés

Mindegyikőtök ki tudja fejezni a másik felé azt amit igényel?

Az én szeretetnyelvem az érintés.

Napi többször bújok és puszilom a feleségem de neki ez napokig nem jut eszébe felém és kb észre sem veszi hogy én szeretgetem.

Az ő szeretetnyelve az ajándékozás.



2022. dec. 7. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
mutass egy pasit, akinek nem az érintés a szeretetnyelve! sztem olyan nincs is.
2022. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
37%
Gyk-n több éves házasok több gyerekkel?
2022. dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is férjemnek szeretetnyelve az érintés ill. A segítségnyujtás. Nekem inkább az ajándékozás ill az összebújás. Ez így nagyon nehéz több gyerek mellet. Rendszerint ha ott vannak gyerekek akkor elis felejtem h odamenjek férjemhez, emiatt próbálom vagy próbálnám hogy csak kettesben legyünk de ő pl nyugalomra és magányra vágyik ha lefeküdtek a gyerekek. Ha feleséged hasonló mint én akkor romantikázzatok és használjátok ki hogy kettesben legyetek !
2022. dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%
Vigyázz a gyerekre . Küldd el a nődet kozmetikushoz , fodrászhoz, ruhát vásárolni, masszőrhöz. Vásárolj be és mire hazajön főzz meg neki. Közben játsz a gyerekkel. És tuti lesz sok szx!
2022. dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
A nőd le van terhelve.
2022. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

Sok időnk van egymásra amit ki js használunk. Ez többek közt azért van így, mert részben emiatt is, tudatosan nem vállaltunk gyereket.:)

Gyerekeseknek SOHA nem lesz annyi idejük egymásra mint amennyi egy normál, minőségi kapcsolat fenntartásához kell. Ha igen, akkor meg a gyerekek vannak elhanyagolva.

Nem véletlen van annyi válás ezekben a körökben a gyerek születése után , mire oviba, suliba megy , rendszerint már nincsenek is együtt a szülei.

2022. dec. 8. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

El kell engedni a spontaneitást és havi párszor le kell passzolni a gyerekeket.

Ha a feleséged fáradt, akkor meg el kell hinni neki és segíteni őt abban, hogy több ideje legyen saját magára.

2022. dec. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%

6. Ezt hívják önzőségnek. Minőségi idő az is ha a család együtt van és közös programban vesz részt. Nekem idővel unalmassá vált a céltalan párkapcsolati lét, a házasság és a gyerek megadta azt a töltetet ami kellet a megújuláshoz!


Kinek mi.

2022. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

10 eve vagyunk egyutt, 6 eve hazasok 3 gyerekkel.

K. rva nehezen. Mert, az egyik gyerek mindig beteg. Ilyenkor stressz van, neha van szex Sok a nezetelteres.

Amúgy átlagban, ha vannak jobb hónapok, nincs betegseg, akkor elvagyunk, filmezunk, neha puszi puszi, nem kell tobbet latni egy hazassagba mint egy normal párkapcsolatra. Kevesebb ido jut egymasra, ha jut is az pihenéssel vagy szexel telik.

30N 35F

2022. dec. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8. Ki az istennel szemben önzés? A nem létező gyerekkel szemben? 🤣🤣🤣Ez egy Vicc, de tényleg.

Sajnálatos ha neked semmit se ér a kapcsolatod, a párod önmagában, gyerek nélkül egy üres semmi az életed. Ez végtelenül szomorú és szánalmas.

És egyébként nem, a minőségi időre egy párnak kettesben van szüksége. A gyerekes időtöltés az teljesen más. Nem véletlen van annyi válás gyerekvállalás után.

2022. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!