Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férfiak nálatok milyen elvárás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak nálatok milyen elvárásnak kell megfelelnie egy nőnek, hogy házasságra lépjetek vele vagy összeköltözzetek egymással?

Figyelt kérdés
Nekek két alkalommal volt élettársi kapcsolatom, és mind a kétszer én szakítottam. Az első esetben fiatalabb voltam, de felnőtt, és hamar belementem. A másodikkal 10 évig voltam együtt, és azért léptem ki, mert zavart, hogy nincs közüttünk semmi, és eltávolodott tőlem az akkori párom. Mind a két kapcsolatból született gyermek. Egyébként rendes, kedves nőnek ismernek, és a munkahelyemen is a helyemen vagyok. A mostani párommal még nem költöztünk össze, pedig 4 éve leszünk együtt. Kedves,ragaszkodó, és önzetlen, de nincs előrelépés. Mi lehet az oka vagy mi lehet velem a baj?

2022. nov. 30. 15:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Az hogy ne akarjon házasodni.
2023. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!