Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sógorral lefeküdtünk egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógorral lefeküdtünk egymással régen. Akkor még nem volt a sógorom. Most nagyon kínos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt megismerkedtem egy helyes sráccal egy szórakozóhelyen, párszor feljött hozzám, majd elkezdtünk összejárni. Jól elvoltunk, de egyikünk sem akart komoly kapcsolatot, aztán vége lett, mert én munka miatt elköltöztem.

2 éve megismertem a jelenlegi férjem, tavaly karácsonykor megkérte a kezem, júliusban volt az esküvőnk, minden elég gyorsan történt. A nővére és a sógorom nem tudtak eljönni az esküvőre, mert külföldön dolgoznak és még nem is találkoztunk a covid és a munkájuk miatt, mostanáig. Nővérével skype-on beszéltünk egyszer. Szombaton hazautaztak és tegnap együtt vacsoráztunk, hatalmas családi összejövetel, csak engem ért hidegzuhanyként a felismerés, hogy a férjem nővérének a férje nem más, mint a 6 évvel ezelőtti szeretőm. Ő úgy tűnik tudott rólam, nem látszott meglepettnek, de velem elkezdett forogni a szoba is, hirtelen ki kellett mennem a levegőre, alig győztem magyarázkodni. Fogalmam sem volt róla, hogy ő a sógorom. Közösségi oldalakon nincs fent, bár nem igazán nyomoztam utána.

Nekem ez nagyon kínos, hogy viselkedjek ezután? Elmondjam vagy titkoljam el? Nem tudom, mi lenne jobb.


2021. szept. 9. 04:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Kepzeld magad a ferjed helyebe, mi lenne jobb, ha elmondana neked vagy nem?
2021. szept. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Minek elmondani? A férjed előtt volt, nem félreléptél vele. Nincs itt semmi gond, ne lihegd túl.
2021. szept. 9. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem mondod el es kiderul, az joggal fog szarul esni a ferjednek.Osszessegeben semmi rosszat nem tettel, ugyhogy nyugodtan elmondhatod.
2021. szept. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Én elmondanám.
2021. szept. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Én elmondanám, csak azért hogy ha egyszer valahogy ez szóbakerül és a sógor elmondja, vagy férjed testvere (mert lehet ő tud róla) vagy bárki, akkor őt NE érje hidegzuhanyként mint ahogy ez téged.


Mert akkor azt hinné titkoltad valamiért.


De mivel nincs mit titkolnod, elmondhatod.

2021. szept. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Én elmondanám. Ha nem teszed olyan mintha hülyének néznétek és a háta mögött lenéznétek. Plusz ha nem mondod el lehet ennél sokkal kellemetlenebb helyzet is ami ebből fakad.
2021. szept. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Én elmondanám. Az teljesen természetes, hogy voltak az embernek más kapcsolatai is a jelenlegi előtt. Az, hogy az egyik épp szintén bekerült a családba, az csak az élet rossz vicce, te erről nem tehetsz.
2021. szept. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is elmondanám. Ez egy teljesen véletlen dolog, mondhatni a "sors fintora". :)
2021. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 gyurlaci ***** válasza:
43%
Szar ügy ha visszaköszön a lánykori faszkörhinta.A papának meséltél úgy általában lánykorodról? Na itt az ideje.Mondd neki hogy legyen pozitív, mégiscsak jobb mintha a faterja kúrogatott volna.
2021. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, te normális vagy, milyen körhinta? Most az, hogy 2 független ember együtt volt kötöttségek nélkül, azzal nem ártottunk senkinek szerintem. A faterja hogy jön ide?!

Egyébként elmondtam.

2021. szept. 17. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!