Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Sógorral lefeküdtünk egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sógorral lefeküdtünk egymással régen. Akkor még nem volt a sógorom. Most nagyon kínos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

6 évvel ezelőtt megismerkedtem egy helyes sráccal egy szórakozóhelyen, párszor feljött hozzám, majd elkezdtünk összejárni. Jól elvoltunk, de egyikünk sem akart komoly kapcsolatot, aztán vége lett, mert én munka miatt elköltöztem.

2 éve megismertem a jelenlegi férjem, tavaly karácsonykor megkérte a kezem, júliusban volt az esküvőnk, minden elég gyorsan történt. A nővére és a sógorom nem tudtak eljönni az esküvőre, mert külföldön dolgoznak és még nem is találkoztunk a covid és a munkájuk miatt, mostanáig. Nővérével skype-on beszéltünk egyszer. Szombaton hazautaztak és tegnap együtt vacsoráztunk, hatalmas családi összejövetel, csak engem ért hidegzuhanyként a felismerés, hogy a férjem nővérének a férje nem más, mint a 6 évvel ezelőtti szeretőm. Ő úgy tűnik tudott rólam, nem látszott meglepettnek, de velem elkezdett forogni a szoba is, hirtelen ki kellett mennem a levegőre, alig győztem magyarázkodni. Fogalmam sem volt róla, hogy ő a sógorom. Közösségi oldalakon nincs fent, bár nem igazán nyomoztam utána.

Nekem ez nagyon kínos, hogy viselkedjek ezután? Elmondjam vagy titkoljam el? Nem tudom, mi lenne jobb.


2021. szept. 9. 04:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 és mi volt a reakció?


Bar gondolom semmi komoly.

2021. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A nővére nem tud róla férjem szerint. Vagy legalábbis nem mondta vagy adta jelét. Férjem tudomásul vette, nyilván nem örül neki, de ez van, ő sem volt szűz, amikor összejöttünk.
2021. szept. 19. 04:01
 13/13 gyurlaci ***** válasza:

#14.

Teljesen normális vagyok.Arra próbáltalak rávezetni hogy bárkinek így nekem is szar ügy lenne ha szembe jön a luksógorom.Ráadásul a családban! De ez itt Pesten kisebb valószínűségű kivéve a közvetlen baráti társaságot.Amúgy nekem is azt mondták boldogult úrfikoromban a csajok akik már nem voltak szüzek hogy én vagyok a második.:-))

2021. szept. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!