Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több mint 10 éve barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több mint 10 éve barátok vagyunk de tegnap este lefeküdtünk egymással maradhatunk barátok vagy ennek kampec?

Figyelt kérdés

Nem szeretném ez miatt elvesziteni mert a legjobb barátom hiába csaj.Szakitott vele a barátja és tegnap átjött

és egy kicsit berugtunk, megcsókolt és csak azt hajtogatta hogy senkiben nem bízhat csak bennem, aztán megtörtént a dolog és együtt aludtunk.Reggel mikor felkeltünk elment fürödni de elég durci volt majd mikor mentünk el itthonról csak arcra puszit adott.Beszélgetés közben is terelte a témát mert mikor felhoztam csak annyit mondott hogy 'hagyjuk ezt most jó, majd megbeszéljük így is sok a baj'. Ma még nem keresett pedig mindennap hívott vagy írt.

26 évesek vagyunk mindketten



2019. márc. 7. 14:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%
És még hogy van fiu és lány között barátság! Hát itt egy jó példa:)
2019. márc. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%
Barátok nem fekszenek le egymással, szóval ja, kampec. Ha csak barátok lettetek volna, nem juttok el idáig, szóval kár belemagyarázni ezt a barátság dolgot. Valszeg 10 éve várja, hogy rád másszon.
2019. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Basszus én vagyok a pasi.Életemben nem hajtottam rá, szerintem ha nem iszunk annyit megse történik
2019. márc. 7. 14:45
 4/13 anonim ***** válasza:

Tetszik neked?


Tulajdonképpen, te is leállíthattad vna. :)

2019. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
idáig se voltatok barátok
2019. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a durva hogy nem!Sose gondoltam rá többként mint barát!
2019. márc. 7. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:
Te nem, de ő igen.
2019. márc. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ehhez képest megdugtad... :D grat.
2019. márc. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez már csak ilyen dolog, csak és kizárólag barát, de ha engedi azért az ember bele lógatja. Mert miért ne??

Nálam itt a barátság vége. Ilyen után már soha nem lesz az a fesztelen barátság, mint előtte.

2019. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Bocs de én ha berúgok sem mászok rá a férfi barátaimra. Ők se rám. Valszeg a lány többet érez/érzett már régóta csak nem akarja beismerni sem neked sem magának.
2019. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!