Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jó ötlet ott tartani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet ott tartani az esküvőt, ahol a pár egyik tagja dolgozik?

Figyelt kérdés
A vőlegény abban az étteremben felszolgáló, elgondolkoztunk rajta, de ő nem igazán szeretné ezt, bár azt nem tudom miért.

2022. nov. 25. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg tőle kérdezd meg, hogy ennek mi az oka. De, ha belegondolok akkor én sem szeretném ezt, ha pincéd lennék.
2022. nov. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A saját esküvőjén nyilván nem pincér lenne.
2022. nov. 25. 23:53
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem, de én megértem.. ha nem olyanok a munkakörülmények vagy esetleg a főnök.. már elegendő indok lenne, hogy ne ott akarja. Legalábbis számomra. De beszéld meg ő vele, hogy mi az oka. :)
2022. nov. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kellemetlen lehet neki, talán nem akarja a magánéletet a munkával keverni.

A lagzink végén én is bedobtam már egy két felest, de ezt nem szerettem volna pl a főnökömnek is mutatni.

De kérdezd meg tőle szerintem is, jobb lesz ha meg tudod őt érteni.

2022. nov. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleget van ott, gondolom a nagy napot nem ott akarja szervezni!
2022. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Péncéfként dolgoztam több mint öt évig. Az exem szakács volt, ugyan azon a helyen dolgoztunk. Szerintem ezt a kérdést hozza megnő hogy szeretné/engedi hogy ott legyen az esküvő ahol dolgozik, és fogadd el. Új helyet talán könnyebb keresni, mint új férjet. Bár a mai világban már kitudja...


29/F

2022. nov. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Te miért szeretnéd ha ott lenne? Kettőtökről szól ez a nap, nem ártana, ha ő is élvezné.
2022. nov. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%
Én megértem. Egész nap ott van, lehet kellemetlen is neki, hogy a kollégái szolgálják ki, és/vagy nem akarja, hogy az egész munkahelye a lagzitokról csámcsogjon (mert bizony egymás közt kibeszélik az ilyeneket, hogy melyik vendég mit csinált stb). (Nagyon szélsőséges ok az is lehet, hogy pont azért nem akarja ott, mert tudja milyen hely a "színfalak mögött"). Gondolom van, nem is egy, másik étterem 🤷🏼‍♀️. Neked miért ennyire fontos ott tartani? Mert ha nem lenne akkor nem pörögnél ezen. Nem akarja a munkahelyén tartani, pont.
2022. nov. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Igen. Belsos infoja van a kajarol, a melosokrol stb, valoszinuleg a kajakrol is tudja mi jo mi nem. Ismeretlen helyen a kaja lehet nagyon szopo. Nekunk szerencsenk votl de ismerosi korbe voltunk eskuvon ahol a kaja nagy resze ehetetlen rossz volt
2022. nov. 26. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván en sem a munkahelyemen szeretnem az eskuvom
2022. nov. 26. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!