Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó ötlet volt az, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet volt az, hogy párom kint dolgozik, hogy megalapozzunk egy családot?

Figyelt kérdés

mert szerintem tökéletes, csak ő minden nap bánja, hogy feladta az itthoni munkáit (alkalmazottként + maszek melóval megvolt neki a 300 netto)én alig keresek valamit, azt sem bejelentve.

viszont házat akarunk és azt nem 30-50 évre hitelből.

és csak a féltékenysége a baja, hogy mindig a fejében van, hogy itthon félrelépnék. mondtam neki, én is kimehetek dolgozni, de azt egyenesen megtiltja. neki így a jó hogy tőle függök.

csak nem értem őt. szerintem az hogy ő kint van igenis jó megoldás.

akkor miért bánja?


2010. szept. 18. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Az ok, hogy neki jó, hogy tőle függsz, de neked ez miért jó?????

Persze, hogy nem mehetsz utána, akkor hogyan dug*ná végig fél Németországot.

2010. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a kérdés: MINEK AKAR HAZAJÖNNI?
2010. szept. 18. 16:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor csak simán menj ki és ott ne dolgozz.
2010. szept. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

jah. munkásszállón él

most mondtam ki kellene venni egy albérletet

hát abba nem akar finanszírozni...

2010. szept. 18. 17:17
 5/6 nagyviri ***** válasza:
Tényleg egy olyan pasi mellett szeretnéd leélni az életedet, aki mást nem lát benned csak a mosónőt, sikamika királynőt és házvezetőnőt? Mert ha nem hagyja hogy te is érvényesülj, akkor csak ezt szeretné tőled, ő meg köszöni jól elvan odakint. Arról nem is beszélve, ha anyagilag függsz tőle, akkor azt kell csinálnod, amit mond, különben villámgyorsan a fejedhez fogja vágni, hogy amíg ő eltart, addig neked kuss a neved. Biztos hogy erre vágysz?
2010. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyetlen és a leg kézenfekvőbb megoldás az lenne, ha szépen Te is kimennél. Lakást lehet bérelni, elmész Te is dolgozni és akár kint is vehettek egy házat. Annak valóban nincs értelme, hogy a férjedtől függj örökké. Majd ez lesz a maradás oka, ha esetleg megcsal??
2010. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!