Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha tetszik egy lány akiről...

Ha tetszik egy lány akiről nem tudok semmit,de sejtem hol dolgozik,jó ötlet bemenni a munkahelyére és ott érdeklődni utána?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam látni egy lányt a buszon,akiről nem tudok semmit,viszont a kabátján rajta van a cég neve ahol dolgozik.Azt hiszem tudom is hogy hol dolgozhat.Kb.10 percre van tőlem,villamossal egy pár megálló.A buszon nem akarok odamenni hozzá,nem akarom zavarni.Arra gondoltam,bemennék a munkahelyére,és ha megkérdezik milyen ügyben keresem,megmondom hogy szeretném megismerni.Vagy nem jó ötlet bemenni a munkahelyére?

2020. okt. 27. 09:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem látok nagy különbséget a két helyszínben..

Ha van bátorságod, akkor miért nem szólítod meg a buszon?

2020. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ha meglátna azt mondanà szerintem hogy ismerős vagyok neki valahonnan.Én meg megmondanàm,igen a buszról.Ha megkérdezi, honnan tudom hogy itt dolgozik,megmondom,rajta van a munkahely neve a kabàtjàn.
2020. okt. 27. 09:53
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozza inkább a buszon.

A saját munkahelyemből kiindulva, fapofával felvennék az elérhetőséged.

Majd röhögnénk rajta egy jót.

A munkahelyet és a magánéletet ne keverd össze.

2020. okt. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
#1 szerintem nagyobb esélyem van hogy randizzon velem,ha bemegyek utàna a munkahelyére.Az nagyobb szàm,mintha a buszon szólítanám le.
2020. okt. 27. 09:56
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha bemész a munkahelyere kicsit zaklatonak veheti, legalabbis en annak vennem. tudnam, hogy ennyire megfigyelnek vagy követnek, talan kicsit félnék az illetőtől. a munkahely egy magánszféra, akkor mar inkabb találj valós okot arra hogy odamenj, ami olyan dolog amivel a cég foglalkozik, majd ha ott találkozol a lannyal akkor elmondhatod hogy ismerős a buszról. de szerintem semmikepp se kovesd, stb, mert tobbet láthat bele félelem szinten mintsem kedvesség alapjan. szólítsd meg a buszon vagy ülj le melle. légy ferfi es mondd el neki hogy kedveled
2020. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rossz ötlet a munkahelyére bemenni.

A buszon nem akarod zavarni de a munkahelyén igen?

Alapból nem is biztos,hogy beengednek hozzá.Az én melóhelyemen automatikusan elküldenének mert nem engednek be olyat akiről nem szóltam előre,hogy érkezik hozzám.

2020. okt. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek az előzővel

+a buszon nyugodt, ráér. a munkahelyen lehet feszült valami miatt es nem ugy reagálja le az ismerkedési szándékod ahogy egy nyugodtabb környezetben tenné

2020. okt. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
#5 de nem lehet,hogy szimpatikus lenne neki,hogy képes vagyok utànamenni a munkahelyére?Azt nem mondanàm meg neki rögtön hogy én ott lakom a munkahelyétől nem messze.Sőt,ha esős időben keresném meg őt,az lehet még jobban tetszene neki.Gondolnà,ilyen időben képes volt idejönni, tényleg érdekelhetem őt:)
2020. okt. 27. 10:15
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már sokan leírták,hogy nem ,nem jó ötlet.

De akkor te menj be nyugodtan hozzá.Sok szerencsét.

2020. okt. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti zaklatásnak érezném!

Azt gondolnám, hogy hogyan veszi a bátorságot, hogy nyomozzon utánam....?

2020. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!