Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha tetszik egy lány akiről...

Ha tetszik egy lány akiről nem tudok semmit,de sejtem hol dolgozik,jó ötlet bemenni a munkahelyére és ott érdeklődni utána?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam látni egy lányt a buszon,akiről nem tudok semmit,viszont a kabátján rajta van a cég neve ahol dolgozik.Azt hiszem tudom is hogy hol dolgozhat.Kb.10 percre van tőlem,villamossal egy pár megálló.A buszon nem akarok odamenni hozzá,nem akarom zavarni.Arra gondoltam,bemennék a munkahelyére,és ha megkérdezik milyen ügyben keresem,megmondom hogy szeretném megismerni.Vagy nem jó ötlet bemenni a munkahelyére?

2020. okt. 27. 09:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

"képes vagyok utànamenni a munkahelyére"

Ez szerintem nagyon ijesztő, nekem nem lenne szimpatikus. Észre sem vettelek és te követsz? Nyomozol utánam? Para.

Inkább szállj le a buszról ott ahol ő és szólítsd meg pl "már többször láttalak reggelente, én is ilyenkor megyek munkába és gondoltam megkérdezlek nem lenne-e kedved meginni egy kávét valamikor?".

Vagy előadod, hogy "olyan ismerős vagy, nem találkoztunk valahol?" Egyszer engem hasonlóan szólítottak meg.

2020. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#6 az a baj,ha a buszon visszautasít,màr nem mehetek be utána a munkahelyére.Azért gondoltam hogy a munkahely jobb,mert úgy jobban elhiszi,hogy komolyan érdekel engem.
2020. okt. 27. 10:23
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy, kérdező????


Nagyon nem ismered a lányok lelkivilágát!!!!!

2020. okt. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem fog kettyásnak gondolni aki követte a munkahelyére és ott is elkezdi zaklatni. A főnökei meg külön örülni fognak a románcotoknak ami biztosan munkaidőbe elintézendő.
2020. okt. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Igazatok van,de most kora reggel màr szólítsam le a buszon?És ha pihenni akar még munka előtt?
2020. okt. 27. 10:30
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajjistenem....

Ha így indulsz neki, akkor inkább ne csinálj semmit!

És írj még ki három kérdést ugyanerről a problémádról!

2020. okt. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

És ha munkahelyen meg dolgozni akar?

Ha bejössz neki nyert ügyed van, ha nem akkor meg a munkahelyén sem lesz.

2020. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én zaklatásnak venném és biztosan elutasítanálak és fel us szólítanálak, hogy soha többet ne csinálj ilyet.
2020. okt. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
hát ha valaki bejönne a munkahelyemre ezzel a szöveggel, szerintem rendőrt hívnék... és onantól kezdve nem azzal a busszal járnék...
2020. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a buszon sokan vannak közel, halló-és látótávolságban, könnyen előfordulhat, hogy a lány mások előtt másképp (negatívabban) reagálna a közeledésedre. Szerintem itt a legideálisabb megszólítani őt, amikor leszáll a buszról, amikor már az utcán vagytok, mert ott már a kutya nem foglalkozik veletek.


Nem úgy indítanék rögtön, hogy "szia, tetszel nekem" és társai. Első kommunikáció létrehozásához kérhetnél tőle segítséget, pl. útbaigazításhoz. Keresel előre a környéken egy helyet, amit kamuból keresel, amiről tudod, hogy a munkahelyéhez nagyon közel van, hogy jó eséllyel segítségedre lehessen, és ne rázhasson le egy "nem tudom"-al. Ha segítőkészen reagál, utána jöhet a kommunikáció továbbvezetése, de ezt már a találékonyságodra bízom.


A munkahelyére bemenést nem ajánlom, ugyanazon okok miatt, amiket fentebb már leírtak. Tudom, te ezt egy romantikus ötletnek tartod, amivel kifejezed, hogy hajlandó vagy megküzdeni a lányért. Ez szép dolog, de hidd el, ez az ötlet így nem fog pozitívan elsülni.

2020. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!