Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha tetszik egy lány akiről...

Ha tetszik egy lány akiről nem tudok semmit,de sejtem hol dolgozik,jó ötlet bemenni a munkahelyére és ott érdeklődni utána?

Figyelt kérdés
Reggelente szoktam látni egy lányt a buszon,akiről nem tudok semmit,viszont a kabátján rajta van a cég neve ahol dolgozik.Azt hiszem tudom is hogy hol dolgozhat.Kb.10 percre van tőlem,villamossal egy pár megálló.A buszon nem akarok odamenni hozzá,nem akarom zavarni.Arra gondoltam,bemennék a munkahelyére,és ha megkérdezik milyen ügyben keresem,megmondom hogy szeretném megismerni.Vagy nem jó ötlet bemenni a munkahelyére?

2020. okt. 27. 09:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki bejönne a munkahelyemre ismerkedési szándékkal, az inkább ijesztő, mint imponáló. Ráadásul, se a munkatársaim, se a főnökeim nem néznék jó szemmel.

Inkább valami semleges helyen szólítsd le, pl szállj le ott ahol ő, és akkor ott a buszmegállóban kezdeményezz rövid beszélgetést, esetleg írhatsz neki egy kis levélkét, amit leszálláskor odaadsz neki, ha nem akarod feltartani. Másnap úgyis kapsz egy választ, hogy igen vagy nem.

2020. okt. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, kérlek ne.

Egyszer engem is követett valaki a munkahelyemre és egyrészt borzasztó kínos volt, hogy amikor felszólt a portás, én csak pislogtam, hogy mégis kiről beszél, másrészt elég ijesztő tud lenni, ha egy számodra ismeretlen ember követ téged. Attól, hogy néha-néha látom őt valamilyen járaton még ugyanolyan ismeretlen, és ez ugyanúgy nem normális viselkedés. Tipikus zaklató magatartás, és bár egy alkalom nem zaklatás, de akárcsak egy második már az.

Aztán persze mehettem ki az épület elé elutasítani egy olyan férfit, akinek a létezéséről se tudtam (Figyelj, attól hogy neked feltűnt, hogy egy járatot használtok, neki nem biztos. A legtöbb ember olvas, írogat, zenét hallgat, filmez, amikor egyedül utazik, nem a többi utast lesi) és megkértem, hogy soha többet ne csináljon ilyet, mert utána rendőrségi ügy lesz belőle.

Másnap ugyanazzal a járattal mentem, és akkor direkt figyeltem, hogy ott lesz-e. Nem csak, hogy ott volt, de végig engem bámult, de valami olyan nyálcsorgató módon, hogy még az ember érzi rosszul magát miatta.

Azóta eggyel korábbi járattal járok, mert inkább vagyok ott negyedórával hamarabb, minthogy ennek az alaknak bármi köze legyen hozzám és nehogy ismét ötleteket kapjon.

Ha mindenképpen meg szeretnéd szólítani a lányt, akkor várd meg, amíg leszáll és akkor menj oda vagy adj neki egy üzenetet, mint előttem írták. És sajnos le kell írni, mert sokaknak ez is magas, de ha nemet mond, akkor fogadd el és ne kezd kérlelni, ne kezd el faggatni, hogy miért, ne próbálkozz újra nála.

23/L

2020. okt. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
88%
szerintem ez nagyon cringe viselkedés :(
2020. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a vàlaszokat,azt hiszem azt fogom csinálni amit a #20-as leírt.
2020. okt. 27. 16:13
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ilyen, tetszett nagyon egy buszos csaj, bar nekem mindig voltak tökeim...

Mivel tenylegesen minden nap egy buszon utaztunk, eleinte kerestem vele a szemkontaktust... aztán mikor megvolt, és egymásra mosolyogtunk, utána raköszöntem, egyszer kétszer köszöntünk egymásnak, aztán egyszer megszólítottam beszélgettünk... aztán sajnos kiderült, hogy egy szelsőjobbos nézeteket valló igazi idióta picsa,m úgyhogy nem lett belőle semmi :D de azért így mégiscsak barátságosabb, mint egyszerűen letámadni, hogy szia tetszel...

2020. okt. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!