Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjes nők!Szoktatok szemezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjes nők!Szoktatok szemezni más férfiakkal?

Figyelt kérdés
2022. nov. 20. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%
Igen, szeretem magam kelendőnek érezni mások szemében is, de ennek semmi köze a hűséghez. Aki azt hiszi, hogy gyűrűvel az ujjamon van esélye nálam, az magára vessen.
2022. nov. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Flört is belefér?

2022. nov. 20. 10:29
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Igen, nem szűntem meg onnantól nőnek azért, vakságot sem fogadtam.
2022. nov. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Amugysem tetszik senki.
2022. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem, mert engem őszintén nem érdekelnek más férfiak. A flört is inkább kellemetlen, mint dicsérő.
2022. nov. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem. Semmi ingerenciám rá.

De tény hogy amikor rossz kapcsolatban voktam akkor simán flörtöltem.

2022. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%
Kifejezetten direkt szemezést nem szoktam amúgy se, mielőtt férjem lett volna, se. Megnézni megnézem ugyanúgy a helyes, jó kiállású férfiakat. Ha összeakad a tekintetünk, utána viszont nem folytatom a stírölést, nehogy oda akarjon jönni hozzám bepróbálkozni. Nálam direkt flört se fér bele ugyanígy. Nagy mosoly, kedves érdeklődés oké, igazából egy ilyen beszélgetésből már érzem, ha valakinek tetszek, és ennyi bőven elég. Nem kell komolyabb évődés, egymás megérintése, utalások, stb.
2022. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát mondhat bárki bármit a szemezés = táncbahívással…
2022. nov. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Nem. Mindenem megvan, Semmi szükségem ilyesmire. Nem érdekelnek más férfiak, nem akarok reményt adni senkinek, szórakozni sem szeretnék senkivel. Esélytelen lenne, hogy bármi kialakuljon. Így meg felesleges az egész.

Visszaigazolás sem kell senkitől arról, hogy értékes vagyok, nem akarok semmit kompenzálni szemezgetéssel meg flörtölgetésekkel. Így nincs is ezekre szükségem.

2022. nov. 21. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
40%

Megnézni egy számomra tetsző férfit, igen (szeretem a 190+ magasságot - a frjem jóval alacsonyabb ennél), de nem kiesett szemmel, hanem csak lopva végigmérni, mert tetszik az alkata.


Nem vkaságot fogadtam, de szemezés, flört meg pláne nem fér bele.

2022. nov. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!