Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, szeretem a gyermekem édesanyját, de beleszerettem másba?

Figyelt kérdés
Szeretem a feleségemet, de időközben beleszerettem másba, akit nem tudok kivetni a fejemből. Létezik hogy egyszerre 2 nőt szeretek?
2022. nov. 6. 12:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Létezik olyan, hogy két embert szeretsz. Nekem a kapcsolatom elején volt az, hogy egyszerre 2 pasi volt egymás mellett. A napokban olvasgattam a beszélgetéseket, amikből egyértelműen kiderül, hogy akkor még nem voltam teljesen szerelmes. Ma már senki iránt nem tudok érezni mellette semmilyen vonzalmat. Ezt hívják igaz szerelemnek.
2022. nov. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lehet. Feleségedet szereted, de az új nő kihozta a kant belőled. Otthon csak Apuci vagy. De kell ez a kan érzés is.
2022. nov. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
69%

Kb. ahogy az utolsó is írja. Amit előtte írtak, hogy "jajj ha szeretnéd, akkot nem kívánnál mást te pernahajder" na ezekre ne adj. Férfiként ha ott van a rózsaszín köd, akkor nem veszel észre más nőt ez igaz, de hahó a kérdezőnek már gyereke van X éve együtt vannak. Még szép, hogy más nőket is észrevesz.


Nekem is volt plátói szerelmem. Semmi sem történt köztünk, de volt időszak, amikor majd megőrültem érte és annyira hiányzott (munkatársnőm). Aztán egyszercsak elmúlt. Sajnos mivel azóta is látom néha a munkahelyemen, így gyakran visszajön az érzés, de próbálom elhesegetni.

2022. nov. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
70%
Azt, hogy használd az agyadat. Ne a vágyad vezéreljen. Szakítsd meg a kapcsolatot a “szerelmeddel” A gyerekedet meg neveld fel, az asszonyt meg ne alázd meg. Ennyi.
2022. nov. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett veled? Asszonnyal maradtál vagy az új szerelemet választottad?
2022. dec. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!