Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak, szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, szeretem a gyermekem édesanyját, de beleszerettem másba?

Figyelt kérdés
Szeretem a feleségemet, de időközben beleszerettem másba, akit nem tudok kivetni a fejemből. Létezik hogy egyszerre 2 nőt szeretek?
2022. nov. 6. 12:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Majd elmúlik, ha már jó sokszor megdugod őt is. Rá is rá unsz, aztán jön a következő új pina. Mindig ez van.
2022. nov. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem éri meg kockáztatni! Velem is volt hasonló, hogy elkalandoztam, d, igaz a covid helyzet is rátett, de a végén két szék közül a pad alá estem.
2022. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen fellángolások előfordulhatnak egy hosszútávú kapcsolatban, de ezen szerintem felül kell kerekedni, ha amúgy jónak érzed a házasságod.


De mindenképp gondolkozz azon, hogy milyen hiányérzeted van a házasságodban, amit egy 3. személy képében idealizálsz. Minél több energiát a feleségeddel való kapcsolatba tenni és lehetőleg nullára redukálni a 3. személlyel való interakciót.

2022. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van 3-nak. Gondold át, hogy mi az ami a házasságodból hiányzik, mert valahogy csak képbe tudott kerülni a másik nő.
2022. nov. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

"Mit csináljak, szeretem a gyermekem édesanyját,"🤨


Dehogy szereted!😀

2022. nov. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%

Ha igazán szeretsz valakit, akkor eszedbe se jut másik!


Ez olyan mint akik meglátnak egy ismeretlent és azt hiszik a szerelmük igazi.

2022. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
Dehogy szereted, sőt nem is tiszteled.
2022. nov. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
82%
Tipik nős fazon vagy. Csak éppen szerelemnek álcázod a farkad kíváncsiságát. Juli(tetszés szerint helyettesíthető) is biztos beveszi, nem ő lenne az első aki bedől az ilyen típusú szép szavaknak mielőtt szétteszi neked.
2022. nov. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Verd ki szépen. Azt csináljad. Hofi is megmondta:"Ha izgalomra vágysz, mindjárt ott van a jobb kezed." Fogadd meg a tanácsát.
2022. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik,ezzel csak az a probléma,hogy a szerelem egy rózsaszín köd,aztán szépen eloszlik,otthon lebuksz,és két szék közül padló,ahogy már írták.Igyekezz racionálisabban gondolkozni.
2022. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!