Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszik azt mások, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt mások, hogy "karriernek" tekintem, hogy fitalon házasodtam?

Figyelt kérdés
Mindig megy a célozgatás, hogy nem értem el ezen kívül semmi mást az életben és csak azért házasodtam, hogy feltudjak mutatni valamit. Meg, hogy mekkora karrier, hogy házas vagyok. Aztán meg ha emgemlítem, hogy saját cégem van, akkor kb. mintha semmit se mondtam volna. De amikor mondom, hogy 2 kocsim is volt már, akkor meg köpni nyelni nem tudnak az emberek.
2022. okt. 23. 19:34
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

De amúgy volt


*De amúgy volt olyan is

2022. okt. 23. 22:43
 22/25 A kérdező kommentje:
Bár azt is gyakoriról szedtem össze
2022. okt. 23. 22:43
 23/25 anonim ***** válasza:
0%

Ja úgy könnyű ha hozzámentél Mr. Pénzeszsákhoz és aládtolta a 2 kocsit meg nevedre iratta a céget, hogyha kiderülnek az alvilági sheftek akkor te faragj rá!


Tényleg megcsináltad, szép karrier

2022. okt. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
91%
Azt se tudja mit hazudjon a kerdezo... Egyszer ezt mond maskor mast... Tipikus proli aki itt fel akar vagni a semmivel
2022. okt. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
A gyakorin sok a frusztrált tahó, aki azt hiszi, ő tökéletes személyiség és a becsületesség két lábon járó megtestesülése, és ha neki nem jött össze semmi, az azt jelenti, hogy akinek összejött ennél több, és ezt is el is mondja őszintén, az minimum dicsekszik, de leginkább egy borzalmas személyiség. Tojni kell róluk magasról.
2022. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!