Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszik azt mások, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt mások, hogy "karriernek" tekintem, hogy fitalon házasodtam?

Figyelt kérdés
Mindig megy a célozgatás, hogy nem értem el ezen kívül semmi mást az életben és csak azért házasodtam, hogy feltudjak mutatni valamit. Meg, hogy mekkora karrier, hogy házas vagyok. Aztán meg ha emgemlítem, hogy saját cégem van, akkor kb. mintha semmit se mondtam volna. De amikor mondom, hogy 2 kocsim is volt már, akkor meg köpni nyelni nem tudnak az emberek.
2022. okt. 23. 19:34
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
:)) ez a post arrol szol h egy golddigger probalja elmondani hogy o nem sz :))
2022. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Sok olyan van, aki tényleg nem tud mást felmutatni, mint hogy valami balek elvette. Ezeket az embereket borzasztó szánalmasnak gondolom. Ha te nem ilyen vagy és magadra vetted, akkor mégis lehet benne valami, ha ennyire bizonygatni szeretnéd vadidegen embereknek az ellenkezőjét :D
2022. okt. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
"golddigger" xdd
2022. okt. 23. 21:39
 14/25 A kérdező kommentje:
24 évesen, 8 év után Férfi vagyok.
2022. okt. 23. 22:01
 15/25 anonim ***** válasza:
Sok boldogságot!:)
2022. okt. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Kik azok, akik egy 24 évestől elvárják, hogy felmutasson valamit, amit elért? Az ma serdülőkor. Vicc.:)
2022. okt. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Akkor a saját céggel nem értem el semmit?
2022. okt. 23. 22:17
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

Az nem valaki volt. Rá van eresztve az AI a közösségi oldalakra, hogy frusztrálja az embereket. Csupa olyan választ generálnak, amiknek nincs értelme. Ezért sem szabad élő emberi kapcsolatok helyett a gépeket használni.

Te meg hónapokat, éveket töröd a fejed a semmin.

2022. okt. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ez az AI válaszod elég paranoid tünetnek hangzik. De amúgy volt, akivel mikrofonon is beszélgettem és hasonló véleményen volt.
2022. okt. 23. 22:30
 20/25 anonim ***** válasza:
64%
Összevissza beszélsz, az előbb egy GYIK-es kommentelőre hivatkoztál, ne mondd, hogy őt itt felhívtad!:) Mert nem lehet.
2022. okt. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!