Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hiszik azt mások, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt mások, hogy "karriernek" tekintem, hogy fitalon házasodtam?

Figyelt kérdés
Mindig megy a célozgatás, hogy nem értem el ezen kívül semmi mást az életben és csak azért házasodtam, hogy feltudjak mutatni valamit. Meg, hogy mekkora karrier, hogy házas vagyok. Aztán meg ha emgemlítem, hogy saját cégem van, akkor kb. mintha semmit se mondtam volna. De amikor mondom, hogy 2 kocsim is volt már, akkor meg köpni nyelni nem tudnak az emberek.
2022. okt. 23. 19:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te vagy erre kihegyezve. Én még életemben nem kellett ennyit bizonygassam ismerősi körben, hogy mit értem el meg mit nem.
2022. okt. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Hát akik régóta ismernek nyilván nem szólogatnak be, mert jól tudják, hogy már itt volt az ideje bőven a házasságnak.
2022. okt. 23. 19:39
 3/25 anonim ***** válasza:
48%
Az embereknek vannak fura berögződéseik, ami alapján ítélkeznek. A leírtak alapján szerintem nincs igazuk. Lehet, más miatt nem kedvelnek és csak szívják a véred.
2022. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy magaddal van bajod és többet képzelsz bele, mint amit valòban gondolnak ròlad?
2022. okt. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
nem, konkrétan volt aki beszólt, hogy "mekkora karrierem van"
2022. okt. 23. 20:17
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Te kikkel beszélgetsz ilyeneket? Egy idegen az utcáról nem mond csak ilyet, a barátait maga válogatja meg az ember, a családja meg ismeri régről is. Szóval kik mondanak neked ilyet??
2022. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
gyakorin szólt be valaki
2022. okt. 23. 20:23
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha céged van és két kocsid van/volt akkor mi lenne a gond, pláne amùgy mi közük van hozzá? Vagy ùgy sikerült ez az egész, hogy jò helyre házasodtál? Bocs kérdező, nem tudom milyen emberek vesznek körül, de nekem ez homályos.
2022. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
45%
Mennyi idősen hàzasodtàl? F vagy N ?
2022. okt. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#7 :D no comment
2022. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!