Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta elkezdtem mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elkezdtem mindennap szexelni a férjemmel azóta főz, mos, takarít. Ez mi?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 03:29
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Az ilyen nő verve jó!
2022. okt. 23. 19:14
 42/49 anonim ***** válasza:
97%
#41 inkább te, incelke 😂
2022. okt. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező a #24es válaszod alapján tuti nem vagy házas. Nem azt mondtam, hogy a papír miatt változott meg a kapcsolatunk. Hol írtam ilyet?



Azokat nem értem, akik 1-2 éves kapcsolatban csalják a másikat. Mégis minek? Menjenek szét és kész. Na de ha valaki házasságabn csal ott már ott a közös vagyok, a gyerekek, logisztika stb. Sokkal bonyolultabb

2022. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:

43



ja, hát ku.rva bonyolult a papír...

2022. okt. 24. 00:29
 45/49 kokomfitty ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy tévedésből takarítórobotot rántottad magadra?
2022. okt. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 De La Cruse ***** válasza:
100%
Ha minden rendben van a szex területén akkor minden más is a helyére tud kerülni.
2022. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
100%
46. Igen, de mi van előbb? A tyúk vagy a tojás? Én is ezt mondom a feleségemnek! Ha nincs szex, ingerült vagyok, nem mennek a dolgok. Ő meg azt mondja, előbb menjenek rendben a dolgok. Persze ha rendben mennek, akkor sincs szex, csak szökő évenként.
2022. okt. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
#47 naja legyél rendes, ne nyomkodd a telefont, közben meg majd elsorvadsz belül mert nincs szex. Ezek következmények, de rá van fogva, hogy emiatt nincs szex
2022. okt. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
86%
48. Ha én szeretem a gulyást, lesz*rom ha rendetlenség van a lakásban, alig várom hogy ehessem. Ilyen a szex is. Ha gyenge a férj, akkor egy szexet szerető feleség vagy kihasználja, vagy megtanítja a szexre. Nekem ez a kerülöm a szexet, meg szexmegvonást alkalmazok, nem a férjet minősíti hanem a feleséget. Azért ne jöjjünk már mindig azzal, ha nincs szex, ott a férfi a hunyó! Biztos van ilyen is, de általánosítani nem lehet. Mert ám vannak ultra gáz, semmirekellő, masszív függő pasik is, nem dolgoznak, céltalanok, otthon egy büdös zoknit sem tesznek arrébb, aztán itt a gyk-n is istenként beszélnek róluk a nők, meg hogy naponta szex meg ilyenek. Nem szégyen az ha egy nőnek fogalma sincs a szexről, de ne tolják már rá a férjükre a felelősséget!
2022. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!