Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta elkezdtem mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elkezdtem mindennap szexelni a férjemmel azóta főz, mos, takarít. Ez mi?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 03:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
89%
A p!na hatalma.
2022. okt. 19. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
98%
Valamit valamiért? Ócska topll kérdés!
2022. okt. 19. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
98%
Még semmi! Majd amikor terhes lesz...
2022. okt. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
98%
Majd megunja
2022. okt. 19. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
96%
Ugyan mi? Szereti, hogy szereted.
2022. okt. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Noren1989 ***** válasza:
96%

Elégedett.


De fogadok, h csak kamuzol és úgy vagy nő, ahogy én.

2022. okt. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
84%
Akkor én szerencsés vagyok. Nálunk ehhez nem kell mindennap szex😀
2022. okt. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
77%
A férfiak többsége a p*náért bohócot csinál magából.
2022. okt. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
97%
Én akkor szexelek a férjemmel, amikor kedvem is van, nemcsak ha épp főzni vagy teregetni nincs kedvem. Ahogy ő is. A házimunkát pedig megosztjuk.
2022. okt. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
77%

9. Jobb esetben így kellene hogy működjenek a dolgok! Csak hát a házasságokon belül a férjeknek ki kell érdemelni azt a havi 1-2 szexet. Sok nő rájött arra, hogy az életében sosem élvezte a szexet, mert mint nő sosem teljesedett ki mint nő. A szexet meg remek idomító eszköznek lehet használni. Nem azokkal a nőkkel van gond akik kiteljesednek a szexualitásukban, hanem azokkal, akiknek fogalma sincs arról mi is a szex. Elhiheted, rengeteg nővel voltam már életemben, de 10/8-nak annyi a szex, hogy széttette a lábát. Ezekből lesznek azok a remek feleségek, akik sosem élvezték a testüket, a szexet, de okosan szexmegvonással irányítják, büntetik a férjüket. Sok olyan férfi is van, akiknek sosem volt normális szexuális élete, nekik a szex karácsonyi ajándék szintjén mozgott a kezdetek óta. Nem atomtudomány ez! Kétféle embertípus létezik: az egyik szereti a szexet, szereti csinálni és megragadja az alkalmat hogy csinálhassa. Ebből van kevesebb. A másik típus aki szenvedésnek fogja fel, aki megalázónak tartja hogy egy másik embernek adja oda a testét. Ebből van több. Az a baj, hogy ez nem a férfiak hibája, nem arról szól hogy a férfi gyenge. Az ilyen nők önmaguk orgazmusának az akadályai, a saját testükre is úgy tekintenek, hogy az csak arra jó, hogy fizikai síkon manifesztálódjanak. Volt olyan nőm, aki eleve azzal kezdte hogy nála az anál, az orál kizárva. Ő nem fog szopni, őt se nyaljam. Ő kérte hogy előjáték se legyen, használjak síkosítót. Na meg hogy az egész ne tartson tovább 10 percnél. Ez a nő később átesett még pár ismerősöm kezén is, de egyöntetűen mindenkinek ezzel állt elő. Tudom, egy szexkedvelő nő hitetlenkedik ilyenek hallatán, de az van, hogy igen sokan kezelik a szexet tabuként, hogy az ördögtől való, fúúúúj gusztustalan stb.

Az unokaöcsém barátnője közölte, hogy a lehet szex, de akkor legyen kirándulás, vacsi, strand, vagy valami érdekes program, hogy azért ő is jól járjon. 22 éves a lány. Képtelen az orgazmusra, önmagától sosem kezdeményez, sőt inkább kerüli a szexet.

2022. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!