Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mióta elkezdtem mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta elkezdtem mindennap szexelni a férjemmel azóta főz, mos, takarít. Ez mi?

Figyelt kérdés
2022. okt. 19. 03:29
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
88%
9-es vagyok. Én is hallottam sok férfitól a szex-szel idomító nőkről. Hogy ők valóban nem élvezik a szexet, vagy de, de annyira azért nem, hogy vissza ne fogják magukat pl egy új csizma reményében.... szánalom. Ha nem szeretek szexelni, akkor anyagi vagy egyéb haszonszerzés reményében sem teszem. Ez ugyanis egy ősi foglalkozás sajátossága. Szerencsére - nem is vagyok már ifjú hölgy, 46 éves vagyok és idén volt az esküvőnk:) - nálunk a szex csakis "kalandvágyból" van, vagyis csak az "íze miatt". Jó együtt és ennyi.
2022. okt. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
86%

11. Igen, jól látod! Szerintem a házasságok minimum 90%-a a rossz szex miatt megy tönkre, vagy a rossz szex miatt kezdődik az agresszió vagy a félrelépés. Amikor még csak együtt járnak, mindegyik fél reménykedik: a férfi hogy majd idővel több lesz a szex, a nő meg hogy idővel kevesebb. Összeházasodnak, majd azt látják hogy semmi sem változik, vagyis de. A szex egyre kevesebb, meg az is mindig kötve van valamihez. Aztán a férj farka tele lesz azzal hogy a felesége bünteti a szexmegvonással, a feleséget meg idegesíti hogy egyáltalán még van szex.


Az is egy oltári fals duma, hogy minden nő él-hal a szexért, csak rossz partnereik vannak, ezért nem szeretik csinálni. Rengeteg nőnek fogalma sincs a testéről, gátlásosak, orgazmus képtelenek. Aztán kapnak egy alapvetően szexcentrikus nyitott férfit, majd hozzák a gátlásos fadarab stílust. Jujjj ezt nem szabad, jujjj azt sem, jajjj ne is szexeljünk. Egy jó pasi aki szexmágus, az azért az, mert jó a partnere. Az hogy az egyik fél szereti csinálni, figyelmes és jó szerető, a másik ennek ellentéte, attól pontosan az van, hogy a negatív fél fogja lehúzni az aktívat. Egy idő múlva kiábrándító és frusztráló könyörögni egy olyan szexért, ahol a másik fél inaktív, látszik rajta hogy nem élvezi, mindent letilt. Ebből vannak a félremenések. A legnagyobb gáz az az, hogy sajnos a szexet szerető emberek jóval kisebb csoportot alkotnak. Érdekes, nekem teljesen mindegy milyen partnereim voltak, én mindegyikkel lelkes voltam, próbáltam kimaxolni a lehetőségeket, odafigyeltem az igényeikre stb.

Fura azt olvasni, hogy sokan meg azzal jönnek, hogy a partner nem váltja ki belőlük a pörgést. Akkor most ki ver át kit?


Szerintem az a legtisztább dolog, hogy az elején igen is el kell beszélgetni arról, hogy kinek milyen az igénye szexuális téren. Csak hát itt is megy a nagy kamu, mert félnek hogy egyedül maradnak, inkább bekamuzzák meg megjátsszák hogy nekik mennyire fontos.


Én is 40-es vagyok, a korosztályomban sok házas férfivel és nővel beszélgetek. Fura hogy a nők már csak legyintenek a szexre, meg hogy kinek kell már az, meg hogy örülnek hogy már nincsen. A férfiak meg azon görcsölnek, honnan lehetne már nőhöz jutni, hogyan meg honnan találnának szeretőt. Szerintem brutálisan túl van gondolva ez a női szexualitás.

2022. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem meg nincs túlgondolva a női szexualitás, nekem pl nagyon is fontos így a 46-dikban is.

Inkább csak ráunnak egyrészt a férjükre, már nem kívánják. Másrészt amit említettél, hogy nincs is tisztában a nő még a saját testével, vágyaival sem. Ebből meg egyenesen következik, hogy a partner lehet maga Tarzan is, nem fog belőle semmit kicsiholni. Ha meg langyi a szex és nem élvezi, akkor nyilván - ha már van gyűrű meg gyerek - akkor igyekszik megúszni az alkalmakat. Pedig az élet egyik legnagyobb örömforrásától fosztják meg magukat. Illetve a kapcsolatot az egyik legfontosabb kötőanyagtól.

2022. okt. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
63%
Napi kamu
2022. okt. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
83%
Nem éri meg.
2022. okt. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
100%

Arra volnék kíváncsi, most miert szexelsz vele naponta (menzesz alatt is?), ha eddig nem tetted? És melyik verzió áll hozzád közelebb? A férjed mondott bármit erre a változásra? Meg szoktátok beszélni, milyen feladatok lennének, és kinek mikor lenne ideje ezekre? Mert ez így olyan "érdekes", hogy máról holnapra gyökeres változás (már ha az. azelőtt mi volt?) történt nála, és csak ennyi van máshogy, hogy naponta van szex...

Számodra ia kielégítő minden alkalommal?

2022. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
98%

Úgy vagy te nő, ahogy én Mars lakó.


Mellesleg a háztartási munka végzése nem "jutalom", hanem szükséges dolog. ha van szex, ha nincs.

2022. okt. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
90%
Incel Jenő, megint itt vagy?
2022. okt. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 A kérdező kommentje:

16


Nincs menstruációm.


Igen, kielégítő, csak simán megugrott a libidóm, mert elhagytam az antidepit.


Nem büntettem én senkit, mennyi hülyeséget írtatok le jesszus, ezért kár volt tollat ragadni.

2022. okt. 19. 16:16
 20/49 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam neki, hogy főzzön, mosson, takarítson. Egyszer csak elkezdte helyettem csinálni a házimunkát.


Viccelődni szokott csak, hogy mindig csak molesztálni akarom. Ha meg nem akarja, akkor azt tetteti alszik.

2022. okt. 19. 20:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!