Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyereket csak azzal vállalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket csak azzal vállalnak a férfiak akit a legjobban szeretnek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 12:25
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

A tobbseg azzal vallal aki eppen keznel van.

Parom peldajat tudom mondani, eleg sokat csalodott, mondhatni kiegett 29 eves korara. Aztan jott egy csunyacska, kedves, megbizhato no akivel 5 honapos kapcsolatban gyereket csinaltak. Mondanom sem kell, mindossze 3 ev utan megromlott az egesz kapcsolatuk, hogy osszehazasodni minek kellett, azt nem tudom, de utana meg ujabb 3 evig ment a kinlodas. Vegul 5 eves volt a kozos gyerek, amikor szetmentek.

A gyerekenek anyja nem nagyon jart bulizni, otthon ult, gondolom a ferfiaknak ez is szempont, hogy a no ne jarjon el otthonrol, hanem inkabb vezesse a haztartast, teremtse meg az otthon meleget.

2022. okt. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
39%

Sajnos ezt a kérdést mindenki fekete fehérként kezeli. Mármint a házasságot meg a kapcsolatot.


"Mindenki felelőtlenül házasodik és vállal gyereket, aztán azért a sok válás"


Nos ez sok esetben így lehet, de nem mindig. A fenti állítás nen számol azzal, hogy az emberek és velük együtt minden (az érzéseik, helyzetük és egyebek) változik! Lehet egy tök rendes emberből a kapcsolat végére egy szemétláda (férfi v. nő egyaránt). És ezt előre nem lehet minden esetben látni.

2022. okt. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%
Nem azt irtam, hogy mindenki, de nagyon sokan, többségében így vállalnak gyereket. A felnőtteket is nézd meg, ok is gyerekek voltak egyszer. Van, aki 30 éves korára sem tanult meg köszönni, ha bemegy valahova vagy illetlen dolgokat mond/tesz.
2022. okt. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó valóban. A felnőtt emberek között is rengeteg a bunkó. Én az idősebb korosztályt 60-70 és felefelé nagyon tiszteltem mindig. Aztán felnőttként rengetegszer tapasztaltam, hogy közülük sem mindegyik aranyos nagypapa, nagymama hanem rengeteg a bunkó. A kor nincs kapcsolatban az intelligenciával (érzelmi es szellemi), az önzetlenséggel vagy a kedvességgel
2022. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olyan emberből van kevés, aki értelmes indokot tud arra adni, hogy miért kell neki gyerek. Sokan csak egy kipipálandó lépésnek veszik, ez az élet rendje, mindenki ezt csinálja, de kevesen gondolnak igazán bele.
2022. okt. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
78%
nem, én senkivel nem lennék hajlandó gyereket vállalni
2022. okt. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%

Általában nem. AZT HISZIK, hogy szeretik, ami vagy igaz, vagy nem, de a nőkre ugyanúgy.


Én szeretem a barátomat, mert nagyon jó ember, de van egy srác, akit, amíg élek nem fogok elfelejteni.

Ha megjelenne nálunk, meghívnám egy kávéra, és hárman beszélgetnénk, ha neki is megfelel, de a barátomat nem dobnám érte, mert nem is ismerem, a párommal meg 7 éve csomó szrságon is keresztülmentünk, de kitartotunk.


Van olyan, aki azonban simán elhagyja a családját egy újfellángolás miatt - vagy mert egy régi naaagy szerelem belépett az életébe.


Nem vagyunk egyformák, és attól amikor a gyereket vállalják valóban szerethetik egymást.

2022. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!