Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Gyereket csak azzal vállalnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket csak azzal vállalnak a férfiak akit a legjobban szeretnek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 5. 12:25
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Értem, de addigra a gyerek már meglett? Vagy a nagy szerelemmel nem vállalt? Nyilván ha van egy csöpp esze, a nagy szerelmen túl nézi azt is, hogy a nő milyen személyiség.
2022. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

11

A nagy szerelmekkel nem született gyermek egyik esetben sem, nem tudom miért nem.

Na persze sokféle történet létezik, gonolom másoknak más tapasztalataik vannak.

2022. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg annyiféle. Van férfi, aki állítása szerint nagyon szerelmes, de akkor sem akar gyereket. Aztán meg van, aki már bárkitől akar gyereket. Nagyon sok gyerek nem tervezett. Nagyon sokan meg elválnak. Sok nőnek gyártanak gyereket, de nem veszik el, akkor most szerelmesek vagy se? A szerelem maga is olyan sokféle, mert valaki a rózsaszín ködöt tartja annak, amikor ezerrel birtokolni akarja a másikat, valaki meg azt, ha végre olyan otthonos és biztonságos nyugi van.
2022. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem feltétlenül. Gondolj bele. A nőn múlik lesz e gyerek vagy sem.

Akár egy 1 éjszakás kalandból is szülhet, és a pasi kézzel lábbal tiltakozhat hiába, akkor is megszüli ha úgy döntött. Teljesen mindegy, hogy a pasi akarja vagy nem akarja. És ugyanígy, ha a pasi akarja, de a nő nem, akkor a nő nem fogja megtartani, abortuszra megy.

2022. okt. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
A férfin múlik, hova dugja be a kukiját. Ha nem dugja be, nem lesz gyerek, ez a módszer 100%-os.
2022. okt. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Inkább akit úgy ítélnek meg, hogy jó anya lesz és még társnak is elviselhető.
2022. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
16%

Első nagyon tanito jellegű a vàlaszod! Nekem is van olyan ismerősöm aki azt mondta neki csak azok a tipusú nők jönnek be akiket védelmezni lehet( kis testalkat), de a személyisége legyen olyan ha ő meghalna hiba nélkül egyedül is feltudnà nevelni a gyereket..... Melyik férfinél mi a fontos,szerintem ez valami ősi férfi program.

Amugy szerintem a férfi ha szerelmes, vagy ugy érzi jo a pàrja szivesen vàllal gyereket. A megalkuvo kapcsolatra ez nem igazan jellemző, mert normàlban a gyerek elkötelezettség. Masik ismerősömnek volt egy gyereke elvàlt, azt mondta az uj pàrjànak, hogy ő soha többé nem akar màsik gyereket. Ez addig tartott, még megnem ismerte mostani feleségét. Attól lett egy szép lànya, és boldog.... Szóval ...

2022. okt. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
#1 és akkor mi lesz ha hiba csúszik a mátrixba és rád fog hasonlítani a gyerek mind a külsejét, mind az értelmi képességeit illetően? 🙄
2022. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
18. Tajgetosz
2022. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
87%
Páran mintha az sugallnák, a szipiszupi kapcsolat fokmérője, hogy valaki szaporodni akar, pedig nem minden ember akar alapból gyereket.
2022. okt. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!