Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért változott meg a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg a férjem?

Figyelt kérdés

Minden azzal kezdődött, hogy megbeszéltem vele, hogy a főnökénél kérjen emelést és írja ezt meg azt. Csodák csodájára mindent megírt, amit én mondtam neki. Pedig eddig soha nem volt ilyen.

A főnöke jóval több pénzzel csábította magához, mint amit szerettünk volna. Azóta a férjem nem ideges és nem bunkózik velem.

Emellett elkezdett sokkal többet foglalkozni velem. Folyton beszélgetünk.

Valamelyik nap a stressztől elájultam és lefejeltem a csapot. Vérzett az orrom és szám.

Na, azóta lesi minden kívánságomat és teljesen másképp beszél velem. Kb. Egy angyal lett. Nem is értem mi történt vele.


2022. szept. 21. 01:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Megijedt, hogy bajod eshet. A férjed, semmi extra nem történt, normális emberi reakció.
2022. szept. 21. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Kamu
2022. szept. 21. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan értékelte azt hogy el tudta általad érni a fizuemelést. Lehet ő maga is gondolkodott már sokszor ezen hogy tudná elérni, és zavarta hogy nem azt kapta amit megbeszéltek korábban. De nem tudta hogy hasson a főnöke, és jöttél te, és egy csapásra megoldottad az ügyet.

Valahol erről is szól a házasság, hogy ne érezze egyik fél se egyedül magát a problémákban. Együtt, közösen boldoguljanak és oldják meg a problémákat.

2022. szept. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon hihető történet!
2022. szept. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A stressztől lefejelted a csapot...? Örülök, hogy nekem ezek szerint egyáltalán nem volt még stressz az életemben, mert hasonló sem történt velem.
2022. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Mekkora hülye kamu XD Ráadásul unalmas történet...miért kíváncsi valaki ennek a kérdésnek a válaszára? Értelme nincs
2022. szept. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon MEG TUDOM ÉRTENI(!) ha a stressztől ájuldozik valaki és balesetet szenved. (Ugyanilyen helyzetben vagyok, csak másmilyen krízis állapot.)


Igen, LÉTEZIK(!) körforgásos, vagy bármilyen más irányú szédülés. Szerintem Te is tudod, hogy miért aggódik annyira a férjed. Félt és szeret.


Jó lenne kivizsgáltatnod magad! Elégséges vitamint fogyasztasz? Tudnál pihenni többet, mint amennyit eddig?


Neurológus szakorvos? Alváslabor, mint tüneti szempontból vizsgálat?

2022. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!