Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férjem nagyon nézi az utcán a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem nagyon nézi az utcán a nőket. Engem ez nagyon zavar. Már szóltam neki, de semmi nem változott. A ti férjetek is ilyen?

Figyelt kérdés
2020. okt. 26. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Jézusom. Nőként mondom, nem csodálom hogy sok pasas lelép és inkább mégse kér a családosdiból. Hűséget fogadott, nem vakságot. Az én férjem is nézegeti őket néha, sőt, nekem is kommentálja. Nincs ebben semmi, jókat röhögünk együtt. Nálunk ez poén. Tudom, hogy semmi komoly nincs benne, hiszen bízom benne és kapcsolatunk alatt sosem adott okot arra, hogy ne így gondoljam.
2020. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem, az enyém nem ilyen paraszt. Mármint hülye nem vagyok, nyilván megnéz egy jó nőt, de úgy csinálja, hogy ne legyen feltűnő.
2020. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Nézni szabad.
2020. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanúgy vagyok, mint az első, bár nekem nem a férjem, csak a párom. Alapból elég féltékeny típus vagyok, de ez valamiért nem zavar, főleg, ha poénból mondja nekem is, hogy nézzem meg. Tudom, hogy van, akinél ez szakítóok, azt túlzásnak érzem.
2020. okt. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk, ha utánuk fordulna az utcán, az zavarna, ha csak megnézi az nem érdekel, egészségére.
2020. okt. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"Az én férjem is nézegeti őket néha, "


Hát elég paraszt férjed van, ha a jelenlétedben csorgatja a nyálát más nőkre.

2020. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Az én párom is csinálja de elég szolidan és nem is fűz hozzá semmit. Egyszerűen látom hova néz, mert nem csak átsuhan a tekintete valakin.

Szerintem ez senkinek se esik jól, de ezért tényleg nem lehet hibáztatni... valószínű nem tudatosan, de én is kicsit tovább nézek olyan férfiakat, akik valamiért tetszenek. Ez ilyen. Ha előttem rámozdulna valakire, vagy flörtölgetni kezdene, akkor megbeszélném vele hogy esetlegesen akár szakíthatunk is, ha mást akar helyettem.

2020. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Nézni szabad megengedtem.. A következő lépése hogy elkezdett kapcsolatot teremteni.. És meglepődtött amikor szakítottam vele..
2020. okt. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek a dolognak is van két véglete.

Engem nem zavar ha párom nézeget másokat.Mi is meg szoktuk beszélni ha látunk egy jó csajt.De ő nem is teszi feltűnően pl,hogy a kezemet fogva utánafordul valakinek.

Viszont van egy barátnőm akinek alapból nagyon kevés az önbizalma és a pasija is csak rombolja.Feltűnően utánanéz,mások társaságában részletezi,hogy mennyire szexi a pincérnő.Olyan eset is volt,hogy azt mondta a barátnőjének,hogy most hallgasson mert nem tud magához térni a csaj seggétől aki elment mellettük.Hogyha valakinek alapból kevés önbizalma van ez nagyon fájhat és megértem ha rosszul esik valakinek.


Szóval csak azt akarom ezzel mondani,hogy jó tudni részletesebben is a dolgokról mielőtt eldöntjük,hogy valakinek paraszt a párja vagy csak túl van reagálva.

2020. okt. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%

Párom meg szinte ráse néz emberekre.

N

2020. okt. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!