Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nem tudom, mit kellene tennem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, mit kellene tennem?!

Figyelt kérdés

Férjemmel 6 éve alkotunk 1 párt.

Az elején minden nagyon szép volt. Randik, virágok, összebújós alvás, stb... tényleg, amire vágytam. 2 hónap után össze is költöztünk, lakva is megismertük egymást.


2 év után úgy döntöttünk, jöhet a gyerek. Fiunk megszületett, még boldogabban lettünk. Hamar bele is vágtunk ujra, hisz az elején már megbeszéltük, 2 gyereket akarunk, kis különbséggel.


Hamar terhes is lettem, de elvetéltem. Ez a vetélés mégjobban összehozott minket. Majd ahogy lehetett újra próbáltuk, így 2.5különbséggel megszületett a lányunk.


Azthiszem itt kezdtünk el lefele haladni a lejtőn.


A lányunk születésekor épült meg férjem rég áhított szerelőműhelye.

Onnantól kezdve a kapcsolatunk is kezdett romlani.

Én itthon vagyok 0-24ben a gyerekekkel (a nagy most kezdte az ovit). Férjem napközben dolgozik az egyik szakmájában, majd hazajön és megy a garázsba. Estig nem is látjuk.

A kicsi óta a háztartásba nem segít be, én fürdetek, vacsoráztatok, majd mire letettem aludni őket, addigra bejön a garázsból.


Az ölelések, összebújások lassan egyenlők a nullával. Szex van, az jó is, de ennyi.



Kb havonta kérem meg, hogy legyen velünk is, segítsen be, hisz a pici fogzik, a nagy dackorszak viragkorát éli. Éjjel alszok 4-5 órát részletekben, nappal pedig semmit nem tudok pihenni. Mindig megígéri, hogy nem vállal annyi maszekot, besegít a gyerekekbe...

Kb 1 hét és ugyan ott tartunk. Megjelenik az egyik haver, másik falubeli, azt már be is vallalja a kocsijukat, egyszerűen nem tud nemet mondani. De ez elmeselte ennek, az annak, milsen jó szerelő, és egyre többen jönnek. Kezdek belefáradni. Nekem szükségem lenne arra, hogy érezzem, higy szeret, hogy velünk van, hogy fontosak vagyunk neki.


Tudom, miattunk dolgozik ennyit, mert a maszekból is van bevétel. De akkor is.



Itt van ma a 30.szülinapom. reggel felköszöntött 1 puszival és ennyi. Majd ebédnél megkérdezte, miért nem vettem magamnak tortát, mert úgy enne....

Se egy ajándek, se semmi. Nem nagy ajandekra vágyom, beértem volna egy csokival is, de akkor is...



Régi énjéhez képest rá sem ismerek. Pedig "csak" pár év...


A van valakije, meg a biztos meghíztam szülés után és hasonló kaliberű pisztokat le se írjátok...

Nincs senkije, ha csak nem a garázs aknájában tartogatja. Napközben meghalni nincs ideje, nem nőre gondolni. Én a szülés elötti testemhez képest 5kgval vagyok kevesebb, még vinzóbbnak is talál, ezt minden szexnél elmondja. Szóval egyszerűen nem tudom mit csináljak.


Szeretem, de nem így akarom leélni az életünket, hogy a gyerekek látják napi 1 órát, emellett élünk mint a lakótársak csak extrákkal.


2022. szept. 17. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szöveg első felét olvasva én azt gondoltam, egyszerűen csak sok a munkája, lehet, hogy idővel a maszek munkából saját céget akar csinálni, ha elterjed a híre, addig pedig nehéz időszak van sok munkával, mert a melóját sem tudja feladni, de a maszek munkával is haladni akar. Ennél a résznél viszont megváltozott a helyzet:


"Itt van ma a 30.szülinapom. reggel felköszöntött 1 puszival és ennyi. Majd ebédnél megkérdezte, miért nem vettem magamnak tortát, mert úgy enne...."


Ha ez eddig másképp volt és tudja, hogy neked fontos a szülinapünneplés, akkor ez elég durva a részéről. Gyakorlatilag teljes elhidegülést jelent, akinek max barát vagy.

Őszintén szólva én nem hiszem, hogy ez javulna, egyszerűen nincs meg benne a nyitottság rá.

2022. szept. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi már túl vagyunk ezen a korszakon. Jó sok vita, beszélgetés, veszekedés után elkezdtünk tudatosan javítani rajta. Nekem is volt ebben a kialakult helyzetben részem, de ez csak sok vita után esett le. Apránként javult, először csak azt beszéltük meg, hogy jó, akkor szombat délután mindig itthon lesz. Aztán emeltük az adagot lassacskán. Helyre lehet hozni, csak ehhez tényleg akarni kell.
2022. szept. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Ő belekényelmesedett abba, hogy te mindig mindent megcsinálsz. Szép lassan belecsúszott abba, hogy neki semmit nem kell betenni a családi életbe és a házasságába, működik minden anélkül is. Szerintem a "miért nem vettél magadnak tortat" pontosan ennek a jele. Annyira bele van süppedve abba, hogy te vagy az, aki mindent működtet, hogy most ott tartotok, hogy még azt is elvárná, hogy te köszöntsd fel saját magadat.

Ha erre a beszólására semmit nem mondtál, az baj. Itt az ideje visszajelzést adni. Nem csak annyit, hogy havonta egyszer szépen megkéred, hogy az abszolút mininumnak a töredékét csinálja már meg. Ez most már az ultimátumok ideje. Közlöd, hogy egy hónap próbaidő van, ami alatt vissza kell vágnia a maszek munkákat és a családjával lenni. Konkrét dolgokban maradtok, pl hanyra legyen bent a hazban veletek. Minden egyes este visszajelezni, hogy mit teljesített abból, amit megígért. Ha 1 hónap után sincs változás, akkor addigra megszervezed, hogy hova mehetnétek a gyerekekkel egy időre. És tényleg el is mentek. Ha nem érdekli különösebben, akkor a kapcsolatnak má úgyis annyi, beadod a válást. Ha visszahív benneteket, akkor megmondod, hogy amint megint kivonja magát a családból és a házasságotokból, mentek is vissza.

2022. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az tutifix, hogy én 2 kisgyerekkel nem teszem ki innen a lábam.
2022. szept. 17. 21:42
 5/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ezért nem kell gyerek és férjemnek se.
2022. szept. 21. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5!

Akkor veregesd meg a vállad...

2022. szept. 21. 07:43
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Akkor szenvedj tovabb, ha semmit nem vagy hajlandó csinalni, még a férjednek normális visszajelzést adni se. Azért teszi meg, amit tesz, mert megteheti, következmények nélkül, megteheti, hogy leszarja a szülinapodat és még neked szól be, hogy miért nincs torta, te meg csak lehajtod a fejed és szomorkodsz. Ott kellett volna neki megmondani, hogy elég volt, ha dugható cseléd kell neki, szerezzen a garázsában keresett pénzből, mert ő pillanatnyilag nem képes a férjedként viselkedni, úgyhogy ezennel te is beszünteted a feleségeskedést. Ha továbbra is a feleségenek akar tudni téged, akkor szíveskedjen férjként és apaként viselkedni, mert egy random autószerelőt, aki leszar titeket, bárhonnan le tudsz akasztani. És ha ezen is csak röhög, akkor jönnek a következmenyek. De te még rendesen kiosztani se akarod. Márpedig ha semmit nem csinálsz, akkor semmi nem lesz, értsd meg, mert neki ez rohadt kényelmes, és semmi nem indokolja, hogy valtoztasson.
2022. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
El is mondom vagy napi 3* milyen jó, hogy nincs gyerek.
2022. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!